Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

eVka 14:29, 24 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)

No to zapraszam, jeszcze kawałek ciasta się znajdzie, a nawet czeka w kolejce najnowsza Chyłka Mroza jeśli lubisz

Ponad 3 godziny drogi jakoś mi się nie widzi ale dziękuję za zaproszenie Chyłkę Mroza oglądam właśnie i czytam
____________________
Zakrecona 14:36, 24 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Azalie super rozkwitły i poidełko bardzo delikatne, ale ładna Twoja sesleria jesienna
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Kasia_CS 21:30, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)

Ponad 3 godziny drogi jakoś mi się nie widzi ale dziękuję za zaproszenie Chyłkę Mroza oglądam właśnie i czytam


To przy okazji

Zakrecona napisał(a)
Azalie super rozkwitły i poidełko bardzo
delikatne, ale ładna Twoja sesleria jesienna

Azalie poszalały, nawet ta mniejsza ladnie zakwitła, a nie spodziewałam się po niej zbyt wiele, taka jakaś rachityczna była Poidełko mnie w sklepie urzekło... w sumie jeszcze jedną rzecz kupiłam, ale jeszcze miejsca nie znalazłam - tylko to już nie na rabaty, a na scianę - ot druciana półeczka, ale mój eM krzywo patrzy okrutnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:32, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No i mamy zwyciężczynię w konkurencji na pierwsze kwiaty róż LO


Jakaś niska ta lilia złotogłów - nie wiem czy to kwestia odmiany czy coś pomerdałam i za daleko wsadziłam w rabatę - wreszcie zobaczę kwiaty po 1,5 roku od posadzenia cebuli ciekawe czy nie pomylili odmiany

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:36, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Teraz zapytowywanko - czego koleżance brak.. w zeszłym roku baaardzo cierpiała porażona rdzą i widocznie słabiej sobie poczyna w tym sezonie - zawsze miała wielkie piękne pąki, teraz malusie.. Dysponuję magiczną siłą, gnojówką z pokrzywy.. czy coś z tych rzeczy może jej pomóc, czy raczej w inne specyfiki iść? Bo nie wiem, czy gnojówka za bardzo jej nie popędzi i nie zmęczy bardziej?





A to William podejrzany o zostanie dzikusem


Widoczek z sypialni

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:39, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Moje pierwsze kompozycje donicowe Miks wszytskiego co mogłam uszczknąć z rabat

I jeszcze raz rabata do rozkminy w całości z innej perspektywy

Dla przypomnienia na obu końcach Hameln - nie wiem co mi strzeliło do głowy z tymi liatrami wokół Hameln, ale już zostawiam na ten sezon w ramach eksperymentu.. o ile pamiętam miałam zaplanowane, żeby liatry pod trzmieliną dać, więc nie wiem jak ja je wsadziłam

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 22:30, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Kasiu w planowaniu nie umiem pomóc ,ale widoczek z sypialni masz super
edit i donica fajnie obsadzona
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 07:42, 25 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Tej róży czegoś brak, przypuszczam że żelaza. Zrób oprysk dolistny chelatem żelaza. Coś jest nie tak albo z ziemią albo z korzeniem. Co to za róża?

William to raczej dzik Mój ma czerwonawe przyrosty.

Fajnie skomponowałaś donice.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 09:27, 25 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
Kasiu w planowaniu nie umiem pomóc ,ale widoczek z sypialni masz super
edit i donica fajnie obsadzona


Jak się budzę i plisy są nieco rozsunięte, to się zachwycam, zwłaszcza jak świeci słońce, wtedy pięknie gra światło

A z donicami to taki miszmasz, trochę taki przypadkowy, tylko dopilnowałam, żeby jakieś piętro stworzyć i kolorystykę urozmaicić ciekawe jak na dłuższą metę będzie to grało
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 09:46, 25 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Donica pierwsza klasa, brawo! Hosty się sprawdzają, kiedyś miałam Stiletto, muszę to powtórzyć...
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies