Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 23:20, 26 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasiab napisał(a)
Kasiu Sto lat dla Kai moja kończy rok 29.05. też miała się pojawić w dzień Matki

Dzięki Kasiu!! Ja nie wiem, jak ten czas zasuwa okrutnie... przecież dopiero co ją urodziłam, a tu roczek.. Miałam 2 terminy-25/26 maja i wybrała mi prezent na Dzień Mamy Ja to się cieszyłam podwójnie, bo nie chciałam, żeby mi się urodziła w moje urodziny kilka dni wcześniej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:54, 26 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mirkaka napisał(a)
Martragona w takiej fazie jak moja, one u mnie też nie rosną wysokie. Jaki kolorek ma?
Kasiu, na zdjęciu z larwą biedronki róża jest chyba zaatakowana rdzą, ma takie rdzawe plamki.
U mnie w zeszłym roku Edenka była chora na rdzę, ale to w drugiej połowie lata. Teraz mam już zaatakowaną mączniakiem Bonicę, już pryskałam mlekiem z sodą, nie wiem dlaczego tak wcześnie pojawiły się choroby grzybowe.
No a tak w ogóle to masz przepięknie Widok z sypialni wspaniały.
No i Kasiu, to córeczka urodziła się w dzień matki, ależ prezent Ci zrobiła
Powojnik Dzieci W-wy śliczny, no i róże już tak kwitną
Jednak róże to najpiękniejsze rośliny w ogrodzie, rh azalie owszem ładne, ale z różami nic nie jest w stanie konkurować


Moja martagonka jest rózowa i ma jakieś plamki mieć (odmiana Pink MOrning )

Ech rdza.. w zeszłym roku kilka róż mi trochę chorowało - wśród nich jedna mocno i teraz ma duuuże problemy z dojściem do siebie. .NIe chcialabym, żeby Pashmina powtórzyła jej los. Spróbuję powalczyć domowymi sposobami.

Prezent na Dzień Mam miałam cudowny Dzisiaj świętowaliśmy w gronie rodzinnym potrójnie - moje zaległe urodzinki, dzisiejsze Kajowe i dzień Mamy

Róże są piękne, zgadzam się w całej rozciągłości! I mają tę zaletę, że powtarzają kwitnienie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:06, 27 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Pokażę Wam trochę nieogrodowo dzisiaj, bo to był dzień pod znakiem 1 urodzin Kajki Po raz pierwszy robiłam samodzielnie tort obłożony masą cukrową (też sama ją robiłam). Oczywiście masa nie do końca mi wyszła, bo za suchą zrobiłam i nie poddawała się tak dobrze moim zabiegom, ale z efektu i tak jestem zadowolona

A ile głaskałam ten krem maślany, żeby w miarę "otynkować" tort W każdym razie przydałyby się te wszystkie gadżety, typu obrotowy talerz, czy szpatuła Znacznie skróciłoby to czas roboty nożem kuchennym








Kwiaty oczywiście ogródkowe
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Johanka77 06:26, 27 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ogrodowy tort!!!! Aaaaaaaa!!!!!

Najlepszości dla Malutkiej
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
asiak 06:56, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Przepiękny torcik i to jeszcze wykonany samodzielnie
Wszystkiego najlepszego dla Kajuni i dla Ciebie Kasiu
____________________
AsiaDziałeczka Asi
kasiab 07:06, 27 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Kasiula piękny tort! Jak dla mnie nie ma nic wspanialszego od własnego wypieku i wykonania
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Kasya 07:27, 27 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41862
Torcik bardzo ogródkowy
Buziaki dla słodkiego maluszka
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
eVka 07:32, 27 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Prześliczny!!! I jaki ogrodowy . Piękna kompozycja, na pewno był smaczny Zdrówka i szczęścia dla Kajusi
____________________
Magleska 07:37, 27 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Kasiu wszystkiego naj naj dla Kaji już roczek
a tort zrobiłaś świetny -brawa wielkie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
makadamia 08:33, 27 maj 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jaki cudny tort! Absolutnie fantastyczny!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies