Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

eVka 12:39, 24 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Hmm ten cis jakoś dziwnie tam wygląda przy tych trzmielinach na pniu nie wiem, hmmm
____________________
Anda 12:51, 24 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Hehe, nie dadzą Ci tu spokoju Kasiu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:52, 24 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Kasiu, jak Twój William wygląda? Dzik czy nie dzik?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makusia 12:55, 24 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kasiu wzdycham do monitora! Cudne zdjęcia robisz, i świetnie Twój ogród się przedstawia! Klon wymiata- niby taki sobie jeden z wielu roślinek na rabacie, a ja widzę tylko jego!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mrokasia 13:05, 24 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Mnie ten Wojtek tu nie pasuje. Może tak? Po 1 kulce zimozielonej z każdej strony i te kulki w tych trawkach co tam są na dole.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MalgosiaW 13:29, 24 maj 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Kasiu u mnie Wojtki rosną za różami New Dawn - ostanie zdjęcia u mnie. Co prawda nie są jakoś tak specjalnie cięte, ale kształt i wielkość widać.

Ja bym ich nie sadziła w tym miejscu co proponujesz...
Kasia_CS 14:15, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Relaxxx w czystej postaci... i jakie piękne widoczki chciałabym teraz być u Ciebie

No to zapraszam, jeszcze kawałek ciasta się znajdzie, a nawet czeka w kolejce najnowsza Chyłka Mroza jeśli lubisz
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:22, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448

effka napisał(a)
Hmm ten cis jakoś dziwnie tam wygląda przy tych trzmielinach na pniu nie wiem, hmmm


MalgosiaW napisał(a)
Kasiu u mnie Wojtki rosną za różami New Dawn - ostanie zdjęcia u mnie. Co prawda nie są jakoś tak specjalnie cięte, ale kształt i wielkość widać.

Ja bym ich nie sadziła w tym miejscu co proponujesz...


mrokasia napisał(a)
Mnie ten Wojtek tu nie pasuje. Może tak? Po 1 kulce zimozielonej z każdej strony i te kulki w tych trawkach co tam są na dole.



Hm... coś się Wojtek grupowo nie widzi No to widać, jaka ze mnie projektantka

Może w takim razie pójdzie na rabatę widoczną w tle - tam go planowałam pierwotnie.

Gosiu, no spore te Twoje Wojtki - ja chciałam w tym miejscu go tak na jakiś metrze wysokości utrzymać.

Kasiu, kulki też rozważam - mam jeszcze jedną buksową w zanadrzu, drugą musiałabym dokupić, chyba, że zrobiłabym asymetrycznie, bo na lekkiej nóżce - taką mam i tak planuję ją przesadzić z dotychczasowej miejscówki. Albo Danice posadzę.. myślałam też kiedyś o rozchodnikach albo jeżówkach na tą rabatę.

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:24, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Hehe, nie dadzą Ci tu spokoju Kasiu

Hihi, zaraz i tak musiałam wstać, bo coś sobie przypomniałam, że jest do zrobienia



Anda napisał(a)
Kasiu, jak Twój William wygląda? Dzik czy nie dzik?

Raczej dzik.. zrobię zaraz fotkę, bo listki dość dobrze widoczne się zrobiły i może być zerknęła wprawnym okiem.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 14:25, 24 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
Kasiu wzdycham do monitora! Cudne zdjęcia robisz, i świetnie Twój ogród się przedstawia! Klon wymiata- niby taki sobie jeden z wielu roślinek na rabacie, a ja widzę tylko jego!


No ładnie przyciąga wzrok, to prawda jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu!

i dziękuję za pochwały zdjęciowo-ogrodowe
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies