Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

April 09:52, 14 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10287
Kasiu, bardzo lubię oglądać twoje zdjęcia
Dalia z Wiliamem świetna
____________________
April April podbija las Mazowsze
MalgosiaW 12:54, 14 sie 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Cudownie. Zaczynam żałować, że u mnie brąz nie biel dominuje w ogrodzie. Te zasłonki i białe doniczki na tarasie
eVka 12:59, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Cudnie, dalia z różą tworzą niesamowitą kompozycję... MOże i jak w końcu dojrzeję do dalii
Widoczek na koniec pinterestowy!
____________________
Zakrecona 15:11, 14 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Piekne dalie, zgranie kolorystyczne z różą w punkt
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anabuko1 19:43, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Kasia_CS napisał(a)
Bailando - niestety u mnie jakoś kaprysi - w necie takie ukwiecone krzrwy a moja taka marniutka



Heidi Klum w różnych stadaich jak kameleon zmienna


Leoś odżywa - poł krzaka mi uschło, ale jeden pęd jakoś nadrabia:

Piękne portreciki różane.
Kiedyś chciałam kupić Heidi Klum, ale akurat w szkółce jej nie mieli i zostało bez niej.
Leonardo da Vinci tez bardzo lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gruszka_na_w... 21:17, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Piękne róże.
U Ciebie zakwitł rodek, a u mnie sasanka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
kasia1 16:34, 17 sie 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Kasiu, bardzo dziękuję za fotki trzcinników i szczegółowy opis Przepraszam, ze dopiero teraz, ale byłam parę dni z dzieciakami na urlopie.
Trzcinniki posadzę u siebie na pewno.
Toszka też mnie pocieszyła, że nie ma obowiązku odmładzania miskantów co parę lat, więc spieszyć się z tym nie będę i zobaczę, co będzie się działo. Też nie palę się do siekiery, bo straszna ciamajda jestem
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Brzozowadzie... 16:18, 19 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękne róże.
U Ciebie zakwitł rodek, a u mnie sasanka.

Piękne, piękne! Zgadzam się z Przedmówcą
A u mnie ciemiernik!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 16:21, 19 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia, a ja mam pytanie techniczne - jak zrobić taki napis na zdjęciu? bo ciemna jestem jak tabaka w rogu...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasia_CS 20:14, 19 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Osz kurcze, ale mam zaległości - od kilku dni z doskoku tylko podczytuje co poniektóre wątki i zanim zdążę nadrobić, to kolejne strony natłuczone Dzień za krótki odkąd do pracy wróciłam.. droga tramwajem mimo 40min jazdy w jedną stronę za krótka

Anda napisał(a)
Ślicznie Róże również śliczne. Lubię tą delikatność Twoich rabat.


dziękuję Ewo, bardzo mi miło, że tak je odbierasz wciąż poszukuję złotego środka do mojego ogródeczka i trawy dają wiele i do ogólnego widoku i takie drobne smaczki o ile oczywiście uda się je odpowiednio dobrać do "towarzystwa"
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies