Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Anda 17:03, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Kasia_CS napisał(a)


Poza tym, że kolor Aprikoli do mnie nie przemawia za bardzo, to różyczkę potrzebuję wyższą - coś wyższego od Mariitheresii, bo inaczej będzie za nią schowana. Ale cechy zdrowotności i ciągłego kwitnienia to bardzo wskazane zalety może coś jeszcze ciekawego Ci przyjdzie do głowy to się polecam


Aprikola na żywo jest ładniejsza niż na zdjęciach . A może coś nieoczywistego, np. Herkules?
Mnie bardzo spodobała się Freifrau Caroline. Nie wiem, czy masz. Podobnego wzrostu jak Mariatheresia .
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 17:14, 30 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Herkules jest śliczna, ale chyba za wysoka - u mnie wyższa od Goethego sporo.
a może Saphir?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
eVka 17:59, 30 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Na razie na to miejsce wymyśliłam jeszcze Olivię rose - ogólnie za plecami i w głębi będzie purpura, więc może nie będzie tak blado, ale chyba w chwili obecnej najbardziej mnie kusi.


a w ogóle to wczoraj byliśmy na ge-nial-nym koncercie na stadionie narodowym To między innymi nie pozwoliło mi odwiedzić Ani-Kwartet, ale bilety kupione były już dawno..

Dawid Podsiadło rulezzzz



Róże różami ale Podsiadło i w dodatku koncert to jest to! Byłam w tym roku we Wrocku i było bosko!!! Mistrzunio
____________________
Kasia_CS 13:31, 01 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)


Aprikola na żywo jest ładniejsza niż na zdjęciach . A może coś nieoczywistego, np. Herkules?
Mnie bardzo spodobała się Freifrau Caroline. Nie wiem, czy masz. Podobnego wzrostu jak Mariatheresia .


Herkules nie do końca przemawia, ale na Freifrau Caroline bez problemu znalazłabym inną miejscówkę, niestety tylko jedna szkółka ją ma, więc raczej tej jednej sztuki nie zamówię..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 13:33, 01 paź 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Herkules fajny jest. I jak pachnie!
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 13:43, 01 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Herkules jest śliczna, ale chyba za wysoka - u mnie wyższa od Goethego sporo.
a może Saphir?


Ile tych róż, kurcze, ciężko się zdecydować.. nie wiem czy Saphir nie ma w tym moim ogrodniczym przypadkiem.. Jakby tak można było na żywo popatrzeć na ich kwiaty..

UrsaMaior napisał(a)
Herkules fajny jest. I jak pachnie!


A on ma w sobie jakieś żółte tony? Bo na zdjęciach tak różny, że już sama nie wiem..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 13:44, 01 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)

Róże różami ale Podsiadło i w dodatku koncert to jest to! Byłam w tym roku we Wrocku i było bosko!!! Mistrzunio


Hihi, to prawda! Chłopak się mega przez te lata wyrobił, ma swój niepowtarzalny urok, a jego muzykę uwielbiam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 13:46, 01 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A mam takie zapytanko do Was-
czy Wasze palczatki też tak się łamią?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 14:03, 01 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Żółtych to raczej nie, ale beżowe on taki brudno-różowy jest
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 14:17, 01 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
On na zewnątrz jest lawendowy, a wewnątrz takie jasne cappuccino
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies