Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 15:49, 01 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
U mnie ostatnio mało fotkowo - jakoś nie mogę się zebrać, żeby coś ładnego uchwycić - sprzed kilku dni

dosadziłam do aureoli Delicious candy są 3 sztuki po obwodzie hakone - czy to był dobry ruch? nie wiem - w sumie podobało mi się jak było tak po prostu zielono

Biały wysoki floks właśnie powtarza

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 16:49, 01 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dzwoniłam do mamy i okazało się, że przez te mocne wiatry złamał się jesion za ogrodzeniem, przewrócił na siatkę, zniszczył ogrodzenie i wylądował na okrągły klomb jezowkowy


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 17:18, 01 paź 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Kasia_CS napisał(a)


A on ma w sobie jakieś żółte tony? Bo na zdjęciach tak różny, że już sama nie wiem..


Nieee, on jest biały z nutą jagody.
____________________
ogród pod lasem
Anda 17:23, 01 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Hehe, każdy opis inny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
UrsaMaior 17:50, 01 paź 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Mam chyba 4 czy 5 krzaków, wszystkie takie same Safoya dobre foty ma: http://fogsroses.blogspot.com/2015/02/hercules.html

W podobnej kolorystyce jest jeszcze Rosenfaszination, którą zgapiłam od Kwarteta
____________________
ogród pod lasem
Anda 17:59, 01 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
To pewnie zalezy od ziemi w ktorej rosnie. U mnie w szkolce jest wlasnie taka bezowo-lawendowa Niezaleznie od niuansow kolorystycznych to bardzo ladna roza i na dodatek pachnaca i zdrowa.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 19:08, 01 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
I bardzo duża - wysoka - u mnie ok 2 metry... ale szczupła nie rozłazi się na boki.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Poppy 21:05, 01 paź 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Anda napisał(a)
On na zewnątrz jest lawendowy, a wewnątrz takie jasne cappuccino

Moj akurat w srodku byl bialy Na zewnatrz lawenda, ale w rozkwicie zniknela.
Na pewno roza nie miala w sobie nic zoltego. Jesli faktycznie w przyszlych sezonach bedzie cappucino, to bede b szczesliwa
B ja lubie, tak czy siak
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/189/1896177/original.JPG

Nie mialam pojecia, ze rosnie taka wielka, dobrze, ze rosnie z tylu
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
tulucy 21:16, 01 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/145/1458980/original.jpg
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/145/1456442/original.jpg
tu mój Herkules
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Poppy 21:16, 01 paź 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Kasia_CS napisał(a)


Ewo, dziękuję :*

a może masz jakieś fajne pomysły do tej mojej różanki - coś ciekawego do głowy Ci przychodzi? na to miejsce na froncie już sporo ciekawych propozycji, więc może jeszcze pokażę zdjęcie tej drugiej miejscówki, gdzie rozważam poleconą mi przez Iwonkę różę Irinę - może coś ciekawego, wyższego od Marii byś zasugerowała pasującego do sąsiadujących róż? chodzi o miejsce zaznaczone na fioletowo


Kasia, jakie wymiary ma ta rabata? bo wyglada na mala, i ja sie glowie, jak Ty zmiescilas tam te roze. Ile ich jest?
Pytam, w celach naukowych, bo musze posadzic na wcisk u siebie
Ale zdjecie moze klamac

Kolorystycznie nie doradze, ale jesli chcesz cos innego, to moze koko loco? Czyli kawa z mlekiem
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies