Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Agatorek 23:21, 28 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Dziękuję za zdjęcia trawek. Trochę się zagęściły u Ciebie . Myślę, że conajmniej 50 cm powinny mieć odstępu...

Zdjęcia „panienek” zachwycające
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosiek33 05:48, 29 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Tardajos bardzo mi się podoba


Green Jewell podobnie jak inne białe i u mnie marnieją. Chyba jednak to problem stanowiska, mają mniej słońca i zaczynają nad nimi dominować inne rośliny. Kiedy jeżówki można przesadzać? Różowe różne odmiany na stanowiskach mocno słonecznych rosną kolejny rok jak gupie... To samo z pomarańczowymi, ciężko mi je uchować

Przelałaś różyczkę? Człowiek uczy się całe życie, mam nadzieję, że pani uspokoiła Cię iż różyczka odbje


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 10:57, 29 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatorek napisał(a)
Dziękuję za zdjęcia trawek. Trochę się zagęściły u Ciebie . Myślę, że conajmniej 50 cm powinny mieć odstępu...

Zdjęcia „panienek” zachwycające


No właśnie - spokojnie można je bardziej rozstawić jeśli chcesz sadzić juz w odległościach docelowych
Dziękuję

Gosiek33 napisał(a)
Tardajos bardzo mi się podoba

Green Jewell podobnie jak inne białe i u mnie marnieją. Chyba jednak to problem stanowiska, mają mniej słońca i zaczynają nad nimi dominować inne rośliny. Kiedy jeżówki można przesadzać? Różowe różne odmiany na stanowiskach mocno słonecznych rosną kolejny rok jak gupie... To samo z pomarańczowymi, ciężko mi je uchować

Przelałaś różyczkę? Człowiek uczy się całe życie, mam nadzieję, że pani uspokoiła Cię iż różyczka odbje



Ja jeżówki to chyba bym wczesną jesienią ruszyła dopiero, jeśli nie masz jakichś pilnych roszad w głowie - przy okazji można je od razu podzielić U mnie nawet różowe przepadły - nie mam już delicious candy, pink double delight ani secret affair... o cherry fluff już nie wspominając, która co roku dawała 3 kwiaty i nie przyrastałą. A taka ładna była...

Różyczka ma się generalnie dobrze, tylko pąki straciła
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
TAR 12:48, 29 cze 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7941
dołącze do nieróżanych, lubie ogladac u innych ale u siebie niekoniecznie bym je chciala, moze w kolejnym ogrodzie na probe jedna lub dwie bezkolcowe. ale Twoje sa śliczne i mozna popodziwiac. maly ogrodeczek a tyle w nim piekności

u mnie najlepiej rosna te jeżówki ogrodowe różowe, ktore w niesamowity sposób sie skundliły z innym markowymi i w tej chwili mam jeden wielki misz masz.
jest kilka pancernych "markowych" jak Delicius Candy, Butterfly Kisses, Green Twister, Mellon Yellow, Rainbow i biala, ktorej nazwy nie pamietam. U mnie toto wszystko sie miesza i wychodzi tęcza (chociaż to aktualnie słowo kontrowersyjne jakby ) mam tez inne odmianowe sadzone w ub. sezonie zobaczymy co pokażą. Jeżówki dobrze sie u mnie czuja, czasem mam ochote z kosiarka wejsc w rabaty tyle sie tego nasiało.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasia_CS 15:13, 29 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oczyściłam całą LO z zeschłych kwiatów i trochę innych róż i postanowiłam wreszcie skorzystać uroków posiadania tarasu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 15:42, 29 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18371
Ale fajne lenistwo! Super
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 16:43, 29 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)
Oczyściłam całą LO z zeschłych kwiatów i trochę innych róż i postanowiłam wreszcie skorzystać uroków posiadania tarasu


Leżakuj do woli! Miłego
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
tulucy 16:53, 29 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12914
I ja dziś leżakuję po pracy, ale w domu, chłodniej.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 16:55, 29 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33833
Zasłużyłaś to leż
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Martka 17:02, 29 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Kasiu, róże znów takie, że wypieków można dostać oglądając, odpoczynek na tarasie koniecznie w dużych ilościach!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies