Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

ajka 00:17, 04 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3997
Ja córę nosiłam w chuście od pierwszych dni, dziecko nie musi trzymać główki, bo jest przytulone do ciebie. Nosidło to jednak nie to samo, przerabiałam jedno i drugie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Anda 08:38, 04 wrz 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Przy mojej Nince rownież sprawdziła sie chusta. Inaczej się nie dało Życzę spokojnych nocy przede wszystkim.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dorii 11:09, 04 wrz 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A ja chusty nie umiałam używać a młode było ciągle przycycane. W wózku spał tylko jak jechał więc jak chciałam w ogrodzie porobić to nogą wózek bujałam.

Przebieranie ubrań też mnie czeka i też tego bardzo nie lubię.

Buziaki i dużo zdrowia dla was :-*
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
nicol21 11:30, 10 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Powodzenia z malutką. Oby przeistoczyła się w egzemplarz łatwy w obsłudze
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Roocika 12:38, 10 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasiu, polecam chustę kołkową, to idealna chusta po domu.
Dużo przespanych nocy Ci życzę.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Kasia_CS 17:02, 23 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Cześć wszystkim!! Dzień za dniem mija, Kaja znów cały tydzień w domku zagilana ... Ninka coraz więcej się uśmiecha, docieramy się ciągle, ale jest fajnie, choć wymagająca dalej z niej kruszyna choć już nie takie maleństwo, bo prawie 5kilo waży zdjęć ostatnio nie wstawiałam, ale coś na początku września pocykałam, więc wstawię, a co mi tam!


To mój wspominany ostatnio zatrwian


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 18:51, 23 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo podoba mi się ten zatrwian, pamiętam sprzed lat poziome baldachy a tu takie delikatne kwiatostany. Wiesz jaka to odmiana?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agatorek 20:33, 23 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Mi też się podoba (muszę zapisać nazwę, bo to dla mnie nowość )
Trzymaj się Kasia
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasia_CS 20:53, 23 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ha, musiałam przerwać dodawanie zdjęć, bo.. dzieci

Co do zatrwianu niestety nie wiem, bo kupowała go dla mnie koleżanka i nie mam pojęcia gdzie.. z dwóch sztuk zakwitł jeden, ale był wiosną przesadzany, może dlatego...no i ta łodyga kwiatowa leży u mnie póki co - jest bardzo wiotka - na początku wyglądała jak niteczka

Bardzo polubiłam Pomponellę za tę trwałość kwiatów!! Zdjęcia robione 4 września, a te kwiaty utrzymują się do dziś niemal niezmienione, tyle, ze zakwitło więcej pędów.




Czas znów przetrzebić Ice dance, bo pożarły mi znów kulki Miriam

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:55, 23 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aaaa, czekajcie - kojarzę tylko, że zatrwian szerokolistny - kojarzę te takie ostre zatrwiany, które na suszki często były uprawiane - sprawdziłam, że ten na suchelce to zatrwian wrębny
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies