Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 08:21, 24 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatorek napisał(a)
Prace piękne

Ogród zachwycający, przyznaj się, pewnie męża zaganiasz do pielenia?

Aga, dzięki!
W ogrodzie chwastów na potęgę, ale nikt na to nie ma czasu - ewentualnie mua, bo zwykle to jedyna rzecz, którą mogę przetrwać bez szkody dla roślin gdy dobiega płacz (Dobrze, że jeszcze nie zgrzytanie zębów ) więc raz na 2 tygodnie coś poskubię. Chciałabym mieć taki pogodny dzień bez dzieci, z Niną wziętą na dluuugi śpiący spacer, gdzie bym poszalała, poprzesadzala co tam mam do przesadzenia. Cebulki bym włożyła, no kupiłam w tym roku parę.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
MartaCho 08:26, 24 wrz 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Fajnie Kasia, że wpadłaś na O. Zdjęcia z ogrodu czarujące...

Prace piękne! Podziwiam, że przy natłoku dziennych obowiązków, znajdujesz na to czas i siły.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Kasia_CS 08:27, 24 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gosiek33 napisał(a)


Dziękuję, że sprawdziłaś choć i sama zaczęłam w necie szukać


fotel przytulny a wszystko z niego widać, starsze pociechy nie podsiadują w nim?


Prace podziwiam na bieżąco jak tylko na wystawie zawisają


Gosiu, fotel świetny, można w nim się zapaść i odpłynąć.. Kaja to jest jak malpeczka, więc ulubionym zajęciem na fotelu jest zwiedzanie z górnej poprzeczki.. jeszcze jak jest sama, to ok, ale lubi też dyndać nade mną i karmioną Niną i to już jest nie ok

Ogólnie fotel kupiony w połowie sierpnia i nie było zbyt wielu dni, gdzie można było się nim nacieszyć


Prace dodaję ostatnio sporadycznie z braku czasu na ich obróbkę, choć teraz trochę się zawzięłam, bo jeszcze cokolwiek kwitnie i trzeba korzystać

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 09:31, 24 wrz 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu, prace zachwycające!!! Gdzie można je kupić? Masz jakąś stronkę, żeby je obejrzeć?
____________________
Kasia_CS 09:53, 24 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ewuś, ja na facebooku mam swój profil pod nazwą Plantae design i można sobie obejrzeć co tam wymodziłam Zapraszam do polubienia strony i udostępnienia szerszemu gronu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Dorii 10:29, 24 wrz 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Pięknie u ciebie.
Prace zachwycające.
Zdrowia dra dzieci życzę, dla ciebie również :-*
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 10:34, 24 wrz 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Ewuś, ja na facebooku mam swój profil pod nazwą Plantae design i można sobie obejrzeć co tam wymodziłam Zapraszam do polubienia strony i udostępnienia szerszemu gronu

Dzięki, polubione
____________________
TAR 12:52, 24 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
piekne obrazki i te wyprodukowane przez Ciebie i te ogrodowe, miejsce fotelowe wyglada na oaze spokoju. oby malutka dala sie nacieszyc choc troche koncowką lata i ciepla jesienia
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Mary 22:00, 24 wrz 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Twoje róże, Kasiu, pięknie wyglądają. Kwitną i zdrowo wyglądają.
U mnie albo nie ma już na nich liści albo są kompletnie podziurkowane. O kwiatach nie wspomnę.

Czy na poniższym zdjęciu świecznicy towarzyszy bez Golden Tower?
Co o nim sądzisz?
Kupiłam i posadziłam dwa i jakoś mi się nie widzi. Coś go wcina. Pokrój taki sobie. Żałuję. Chyba inny dom muszę im znaleźć.

Kasia_CS napisał(a)
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
ajka 21:34, 26 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
Fajny ten fotel i twoje prace. Nie wiem jak znajduszesz na to czas.

A róże jak zawsze u ciebie, przecudnej urody Lubię je oglądać. Pomponella u mnie też powtarza kwitnienie, dzięki czemu przedogórdek nie wydaje się taki pusty.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies