Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Makusia 13:21, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
....no nie wierzę...pierwszy raz! Pierwszy raz udało mi się wytypować typy roślinne Toszki! (choć nie zapisane pewnie się nie liczy?)
Baaaaaaaaaaarrrrrrrrdzo mi się podoba to połączenie!!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
inka74 13:50, 16 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Może ułatwi wam projektowanie rabat - plan w skali be dodatków. Miłego
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Makusia 13:52, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
O Iwonko! Dziękuję! Ale z Cibie zdolna Bestia
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
inka74 13:55, 16 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
toż to moja codzienność - jak chcesz nanieść strony świata czy jakieś inne wymiary aby było łatwiej na przyszłość daj znać. Taka baza do projektów zawsze się przydaje
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Toszka 14:01, 16 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
tak, ja poproszę narożną półkę i strony świata - lenistwo przeze mnie przemawia, a tak sobie druknę i kilka wersji rabat naniosę

Trzeba się spieszyć, bo impreza tuż tuż (pomimo pozorów mało czasu)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 14:29, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Impreza, imprezą, ale w sobotę zwalanie darni, i między furtką, a półką też bym chciała Pana wykorzystać a póki co nie bardzo wiem jak.

A jeszcze Wam powiem...mam Siostrę. Siostrę 10 lat straszą. I ta Siostra jest w rodzinie niekwestionowanym guru w zakresie ogrodnictwa (nie związanego z rolnictwem). Ja jej ogród ocenię tak: zadbany. Czy ładny- kwestia gustu.

No więc ta moja Siostra (nauczycielka) przyjeżdża do mnie co roku i zawsze patrzy z góry: marchewka "e...ja mam ładniejszą", trawa: "no marniutka rzeczywiście", "czosnków nie powiązałaś???", "kwiatki należy uszczykiwać", "no pietruszkę mam już większą"....

W tym roku "godzina W" przypada na 3 lipca.

Ja tam zawsze w jej oczach nygus ogrodowy, co to się upierał, że ma być trawa i brzozy i to wszystko. Moja oto ta Siostra z kolei- gazetki kolorowe o ogródkach, czyszczenie kostki śrubokrętem itp. Słowem- nie rozwodząc się- dwie przeciwności.

No i taką wrodzoną złośliwością (która dla jasności w całej mojej Rodzinie skupiła całe swe siły i moc na mojej osobie ) chciałabym jej troszkę psikusa zrobić, bo już widzę jej minę

Wredna jestem, co?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anbu 14:34, 16 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Makusia napisał(a)

Wredna jestem, co?


Niezaprzeczalnie
____________________
Ania Ogród Ani :)
inka74 14:34, 16 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Toszka napisał(a)
tak, ja poproszę narożną półkę i strony świata - lenistwo przeze mnie przemawia, a tak sobie druknę i kilka wersji rabat naniosę

Trzeba się spieszyć, bo impreza tuż tuż (pomimo pozorów mało czasu)

wymiary półki poproszę Martuś i gdzie mniej więcej wschód bo po wątku nie mam kiedy szukać
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Toszka 14:48, 16 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
no to tą siostrą teraz zestresowałaś

ale w razie czego zawsze jej będziesz mogła odpalić, że ona ma 10 lat więcej doświadczenia
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 14:55, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Iwonko wschód od frontu (wjazd)
wymiary: od południa 10 m. Tyle wiem
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies