Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Gruszka_na_w... 21:23, 16 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Gosiek33 napisał(a)



proszę i mnie dopisać, choć ostatnio zaczynam się łamać




Makusia ależ się uśmiałam i też chciałabym mieć taki dystans do ,rozrywkowej' rodziny




Gosiek, Ty się potajemnie po cudzych wątkach nie deklaruj z tym brakiem miłości. Bo co zrobisz, jeśli się złamiesz?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Toszka 21:27, 16 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Gosiek, Ty się potajemnie po cudzych wątkach nie deklaruj z tym brakiem miłości. Bo co zrobisz, jeśli się złamiesz?

to z hukiem wyleci z klubu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gosiek33 21:45, 16 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Opss, a już przyjęta zostałam?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Makusia 21:48, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszka napisał(a)


Aniu, wiem o co chodzi, ale jak rodki urosną (a to nie są małe rodki) to ten łuk nie będzie miał znaczenia. Biorę pod uwagę fakt, czy ten nasz raptus, vel Martuś będzie strzyc "parawan" w łuk


Przegapiłam...qrde jaki parawan? W jaki łuķ? (nie wiem jak się wyświetla ta minka ale powinna być mega zdziwiona)
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 21:49, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Już wiem- nie wyświetla się ☺
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Toszka 21:56, 16 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Parawan osłaniający drewutnię
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 22:01, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Aaaa...z cisów vel hortensji!
No to z cięciem w łuk może być problem natury "paznokci nawet nie umiem sobie pomalować"...jeśli wiecie, co mam na myśli ☺
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 22:13, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gosiu,
Moniko,
Elu,
H Aniu,

Dziękuję za dobre słowo. Dobre słowo - jak uścisk ręki szefa- bezcenne ☺

Powiem Wam też, że mam jeszcze Brata....14 lat starszego ☺
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Gruszka_na_w... 22:20, 16 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Makusia napisał(a)


Powiem Wam też, że mam jeszcze Brata....14 lat starszego ☺


W kogo się wdał?
Wróć
Jest bardziej podobny do siostry, czy do Ciebie? Z charakteru oczywiście
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 22:25, 16 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Ten parawan najlepiej byłoby zrobić z choiny. Ją chyba łatwiej ciąć niż cisy (w razie omsknięcia niewprawnej reki szybciej uzupełni ubytek). Toszka chyba uwzględniała opcję z choiną. Ewa- Pszczelarnia ma taki u siebie, i Finka.Świetnie się prezentują.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies