Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Kasia_CS 08:35, 15 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ładnie pan popłynął.. wkurzają mnie tacy ludzie "mądrzy", wrrr
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 09:01, 15 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Moja koleżanka - chemiczka odbierała mieszkanie, patrzy, a tam się woda po ścianie leje. Poszła do fachowca i mówi mu o co chodzi z tą wodą. A on do niej tonem jak do idiotki: pani się nie zna, ten budynek zrobiono z materiałów HIGROSKOPIJNYCH (pan podkreślił to słowo) i to jest najzupełniej normalne. Jak ona to usłyszała to sobie wyobrażacie co było dalej hahaha
____________________
ogród pod lasem
Kawa 14:12, 15 cze 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Makusia - no wiesz ...kciuki za brzozy trzymam
Też pracuje z ludzmi i różne są przypadki, z historii waszych się pośmiałam
Pan od brzóz może się opamięta, moze bo jak znam zycie to nie

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Johanka77 21:50, 15 cze 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Co za bordowe warzywo z tego Pana! Ech...

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Makusia 12:06, 18 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Natka, mi się wydaje, że może być odwrotnie- jak nie jego, to zareklamuje i może sznureczkiem jemu kasę zwrócą lub wymienią, a jak jego, to bezzwrotnie...Tak, czy siak- ciężka rozmowa.

Gosia Malgol
- obawiam się, ze Pan absolutnie nie z tych, co wyciągają wnioski. Wpisana zapewne zostałam na listę "tej pani nie sprzedajemy"...

Aniu domyślam się, że grzecznie podałaś Panu paragon

Basiu, no to albo Cię pomyliłam, albo zobaczywszy u Cię tego powojnika, wypaczyłam tego samego w B i nabyłam

Iwi- ja się będę tej teorii pana z ogrodniczego trzymać- odpowiada mi aktualnie Wpisuje się w klimat
A Pana od brzóz dobrze wyczułaś jak się okazuje

Inka ja uwielbiam komentarze "na pograniczu" złośliwości i bardzo nie wprost. Takie zakamuflowane, że odbiorca nie do końca wie, czy to jednak złośliwość, czy absolutnie mu wyobraźnia pracuje na zbyt wysokich obrotach. Niestety trzeba trafić na rozmówcę, któremu pracuje wyobraźnia, a nie emocje i żyłka na czole....

Mrokasiu, myślę, że Panu czerwień z twarzy do końa spotkania nie zeszła Swoją drogą uwielbiam traktowanie z góry po samym asortymencie ubraniowym, który akurat ma się na sobie....

Różanka i Wiklasiu- taaaaa
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 12:07, 18 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kasia_CS napisał(a)
ładnie pan popłynął.. wkurzają mnie tacy ludzie "mądrzy", wrrr


Ja ja uwielbiam hasło "popłynąć", choć kojarzy mi sie ze zgoła odmiennym stanem świadomości
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 12:08, 18 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
UrsaMaior napisał(a)
Moja koleżanka - chemiczka odbierała mieszkanie, patrzy, a tam się woda po ścianie leje. Poszła do fachowca i mówi mu o co chodzi z tą wodą. A on do niej tonem jak do idiotki: pani się nie zna, ten budynek zrobiono z materiałów HIGROSKOPIJNYCH (pan podkreślił to słowo) i to jest najzupełniej normalne. Jak ona to usłyszała to sobie wyobrażacie co było dalej hahaha


Dalej była dobra zabawa Bo to był dopiero początek
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 12:09, 18 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kamila oczywiście masz rację- różnie trafiamy i przynajmniej jest kolorowo, bywa niestety -jak słusznie wskazała Wielka Demolka Johanka- buraczanie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Gosiek33 17:28, 18 cze 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Współczuję arystokratycznych kłopotów
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 22:26, 18 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)


Ja ja uwielbiam hasło "popłynąć", choć kojarzy mi sie ze zgoła odmiennym stanem świadomości


Po spotkaniu z panem taki stan na rozluźnienie nawet byłby wskazany
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies