Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Pokaż wątki Pokaż posty

Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

kasja83 07:36, 06 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Rytla napisał(a)
Bo my się uczymy w domu, nie w szkole, własnym rytmem.
Córki podejmują wyzwanie, LO też chcą dalej w domu ciągnąć, po tym, jak im gimnazjum poszło, jestem pewna, że dadzą radę.

Narobiłam się dziś znów jak osioł, a tak niewiele tego widać. Ja sadzę, Kajtek wyciąga, robota głupiego.

Szacun...to duża odpowiedzialność no i konsekwentnym trzeba być!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anka_ 23:32, 07 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasiu szacun ogromny. Gromadka dzieciaków, do tego domowe nauczanie... Jak ty to ogarniasz?
Fajny klimat tworzysz, z super architekturą-piec chlebowy, szklarnia,... A cegłę bardzo lubię, taka klimatyczna jest.


Rytla napisał(a)
... ale u siebie swojsko, wiejsko i sosny, w które obfituje okolica są i będą. Z tyłu też.
Ja mam zamiar sadzić. Kocham je, za wszystko...

Rytla napisał(a)
Jednakowoż Mąż do pozazdroszczenia i tak.
Wysoko się wyspecjalizował w spełnianiu marzeń i zachcianek.
Zazdroszczę...


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:32, 07 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sorki, dubelek
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Makusia 23:38, 07 cze 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Odpowiedzialność to jedno.
Konsekwencja , to drugie, ale cierpliwość, to Ty musisz mieć anielską!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
sylwia_slomc... 11:03, 08 cze 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Podziwiam , ze przy takiej gromadce masz jeszcze czas na naukę domową z dziećmi i oczywiście efekty tej pracy również podziwiam.
Pisz książkę bo słowo czytane u Cię zawsze wiele radości daje i chętnie by się film dobrego reżysera na podstawie takiej książki obejrzało

albo Obie z Romą napiszcie wspólnie....to by był bestseller
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 11:53, 08 cze 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja sie dopominam o ogrodowe fotki, dawno nie bylo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rytla 15:51, 08 cze 2017


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Będą zdjęcia, już niedługo, jutro mąż ma wolne, powinniśmy znów trochę podgonić z robotą i może w końcu się to nada do sfotografowania, bo na razie wszystko niepokończone takie.

Dziękuje za miłe słowa, książkę, to chyba dopiero na "emeryturze" będę miała czas napisać, choć wydaje mi się, że do końca życia mi roboty nie braknie.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Basilikum 16:14, 08 cze 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
to najwazniejsze by sie nie nudzic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Johanka77 19:10, 11 cze 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ty to masz wesołe życie Kobito! Wątek przekartkoprzekartkowałam od tyłu. Zdjęć się nie doczekałam, ale za to ubawiłam się przednio! Jesteś niesamowita!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Rytla 19:18, 11 cze 2017


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
A, bo zawyżacie poziom i trudno bałagan wrzucić, jutro mąż obiecał zafugować poidło, co wczoraj skończył murować, kilka ostatnich roślin, które nie wsadzone by nie zadeptał wskakuje na miejsce, żwirek, kora i pstrykam! na docelową ławkę nie czekając.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies