Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Pokaż wątki Pokaż posty

Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

kasja83 08:10, 10 maj 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Rojodziejowa napisał(a)
Babo gdzie ta sfotografowana fortuna?

O właśnie
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ania_m 13:01, 16 maj 2017


Dołączył: 24 lis 2016
Posty: 74
Jestem z rewizytą, podoba mi się twoja piwniczka z piecem chlebowym i grilem, bardzo profesjonalnie zrobiona. Podziwiam cie ze przy 7 krasnoludkach masz jeszcze czas i ochotę na prace w ogrodzie - ale to chyba własnie dzieci dają moc i siłę do działania. Pokaż proszę gdzie wsadziłaś swoje dziarskie żurawki, moje jeszcze w doniczkach pogoda mi nie sprzyja w pracach ogrodowych i nie zdążyłam im przygotować miejscówki.
____________________
Ania Ogród-moje marzenie
Rytla 20:20, 01 cze 2017


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Uff! zakończyliśmy rok szkolny, dziś córki zdały ostatnie egzaminy, trudny rok za nami, ale b. udany.

Rabaty się robią, Kajtek wspina się na drzewa, skrzypy próbują mnie zdominować, po niedzieli na pewno zrobię jakieś zdjęcia.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Makao_J 22:42, 01 cze 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Mnie skrzypy dominują co roku Nie umiem z nimi walczyć. Obecnie zerwałam je i wrzuciłam do beczki bo gnojówkę z pokrzywy robię.
Skoro obrastają ogród to niech choć taki pożytek ze skrzypu mam
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Basilikum 06:47, 02 cze 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale super fajnie. ze tak szybko sie udalo wszystko zaliczyc gratuluje zdolnych dzieci
Wspinanie na drzewa jak najbardziej zdrowe

Na fotki czekam i mam nadzieje, ze to ta nadchodzaca niedziela bedzie

a skrzypu nie mam ale wypatrzlam na cmentarzu Cale lany, musze sie wybrac o polnocy z wiaderkiem i sekatorem.
Na co ten wywar pomaga?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasja83 07:41, 02 cze 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Rytla napisał(a)
Uff! zakończyliśmy rok szkolny, dziś córki zdały ostatnie egzaminy, trudny rok za nami, ale b. udany.

Rabaty się robią, Kajtek wspina się na drzewa, skrzypy próbują mnie zdominować, po niedzieli na pewno zrobię jakieś zdjęcia.

No to brawo!Teraz wakacje!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AniMa 13:22, 02 cze 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dołączam do klubu walczących ze skrzypem i robiących gnojóweczki. Ach, jak pachnie od ogrodu 2 wiadra pokrzywy i 1 skrzypu
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makusia 15:42, 02 cze 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jak to zakończyliście rok szkolny??? Już??? Dlaczego u mnie zadanie domowe to jeszcze 22 czerwca będzie zadane? No nie....
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Rytla 18:17, 02 cze 2017


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Bo my się uczymy w domu, nie w szkole, własnym rytmem.
Córki podejmują wyzwanie, LO też chcą dalej w domu ciągnąć, po tym, jak im gimnazjum poszło, jestem pewna, że dadzą radę.

Narobiłam się dziś znów jak osioł, a tak niewiele tego widać. Ja sadzę, Kajtek wyciąga, robota głupiego.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
mrokasia 09:24, 05 cze 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Rytla napisał(a)
Bo my się uczymy w domu, nie w szkole, własnym rytmem.
Córki podejmują wyzwanie, LO też chcą dalej w domu ciągnąć, po tym, jak im gimnazjum poszło, jestem pewna, że dadzą radę.


Wow, a ja myślałam, że tak to tylko gdzieś w hen Bieszczadach albo Australii a nie w Podkowie Leśnej. Chylę czoła!!!

Przyszłam z rewizytą i już widzę, że wątek od deski do deski do poczytania. Baaardzo fajną macie piwniczkę ziemną z przyległościami. Reszty jeszcze nie widziałam ale Ciebie i 4 krasnali tak .
Buziaki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies