Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

galgAsia 07:49, 07 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, Ania Kwartet ma sosny na nóżce - też mogą być? Kwartet ma sosnę czarną Marie Bregon. ostatnio wstawiła i mnie zdjęcia - str. 157. A oczary... hahaha następna... Feuerzauber, Diane, Jelena przebarwiają się na czerwono i pomarańczowo. Są u TAR, u mnie też są zdjęcia, ostatnio Andrzej z Ogród w mieście - ogrodzie pokazywał zdjęcia swoich. Ja już mam
A Winter Gold ma Hania - Gruszka, pokazywała wczoraj / przedwczoraj, ze zaczynają się przebarwiać na złoto
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 07:51, 07 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
KasiaBawaria napisał(a)


I co, znalazlas? Kwitnienie zaczyna sie a maju, ale musze dosadzic choc biale narcyzy, by i w kwietniu cos tam kwitlo



Kasiu ,
ja chyba " niedowidząca jestem "
miałam pisać do Ciebie ,
które to stronki - bo nieznalazłam
A ja teraz poszukuje" inspracji bielą "
ale wymyśliłam - hihihi - " inspiracji bielą "
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 08:00, 07 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14770
galgAsia napisał(a)
Asia, Ania Kwartet ma sosny na nóżce - też mogą być? Kwartet ma sosnę czarną Marie Bregon. ostatnio wstawiła i mnie zdjęcia - str. 157. A oczary... hahaha następna... Feuerzauber, Diane, Jelena przebarwiają się na czerwono i pomarańczowo. Są u TAR, u mnie też są zdjęcia, ostatnio Andrzej z Ogród w mieście - ogrodzie pokazywał zdjęcia swoich. Ja już mam


Nie, chcę naturalnie rosnące. Ha, ha jeszcze mnie nie wzięło na takie na nóżkach . Tiaaa, no tak na 99% zdecydowałam się, że pod sosny pójdą oczary i myślę nad odmianami. Kombinuję 3szt, dwie odmiany. Priorytet to to, że w przyszłości mają mieć wzniesiony pokrój i by spore rosły. Mogą nawet na 3 metry, a co. Pod tymi sosnami nic nie będzie za wielkie a chcę zatrzeć w przyszłości wrażenie łysych dłuuugaśnych pni sosen. Trochę szkoda, że ten zakątek mało widoczny z domu, fajnie by było w zimnicę oglądać kwiatuchy oczarów przez okno, no ale nie można mieć wszystkiego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
galgAsia 08:10, 07 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pocieszę Cię - te kwiatki z daleka to za bardzo widoczne nie są. Więc nic nie tracisz, jak je tam posadzisz. Ja właśnie kupiłam dwa - Diane i Feuerzauber. Oba kwitną na czerwono / karminowo i fajnie się przebarwiają. Tylko ponoć oczary wolno rosną...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 08:11, 07 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)


Nie, chcę naturalnie rosnące. Ha, ha jeszcze mnie nie wzięło na takie na nóżkach . Tiaaa, no tak na 99% zdecydowałam się, że pod sosny pójdą oczary i myślę nad odmianami. Kombinuję 3szt, dwie odmiany. Priorytet to to, że w przyszłości mają mieć wzniesiony pokrój i by spore rosły. Mogą nawet na 3 metry, a co. Pod tymi sosnami nic nie będzie za wielkie a chcę zatrzeć w przyszłości wrażenie łysych dłuuugaśnych pni sosen. Trochę szkoda, że ten zakątek mało widoczny z domu, fajnie by było w zimnicę oglądać kwiatuchy oczarów przez okno, no ale nie można mieć wszystkiego



Asiu ,
widzę ze projekcik się szykuje
____________________
Ania Spelnione marzenie
Wiolka5_7 08:15, 07 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20665
Winter gold jest super, mam i bardzo lubię
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 08:19, 07 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14770
galgAsia napisał(a)
Pocieszę Cię - te kwiatki z daleka to za bardzo widoczne nie są. Więc nic nie tracisz, jak je tam posadzisz. Ja właśnie kupiłam dwa - Diane i Feuerzauber. Oba kwitną na czerwono / karminowo i fajnie się przebarwiają. Tylko ponoć oczary wolno rosną...


No niestety wolno ale co tam. Myślę kupić już trochę odrośnięte, pewnie tanie nie będą. Chyba zdecyduję się na Pallida i Jelena. Zobaczę jak wiosną z dostępnością będzie. W szkółkach u mnie ciężko je spotkać a jak już są to pipki małe. Trza będzie w świat wyruszyć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:21, 07 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14770
Wiolka5_7 napisał(a)
Winter gold jest super, mam i bardzo lubię


Wioluś a tniesz ją czy pozwalasz jej ronąć do woli?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:22, 07 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14770
Ania111 napisał(a)



Asiu ,
widzę ze projekcik się szykuje


A tam, miało być coś innego a teraz trochę mi się pozmieniało i trzeba poskładać plan od nowa
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 08:23, 07 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20665
Margerytka40 napisał(a)


Wioluś a tniesz ją czy pozwalasz jej ronąć do woli?

oczywiście ,że tnę
Dużym sekatorem obcinam w zgrabną półkulę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies