Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

eVka 10:53, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Z sosnami spróbuję, może właśnie pilnowanie ich od małych sadzonek przyniesie zamierzony efekt. Ech, coś nie idzie mi z tym miejscem. Dostałam sporo pomysłów, propozycji ale jeszcze nie wiem co posadzić. Trudno takie stare nasadzenia cywilizować

sosny jak sie od poczatku mocno uszczykuje i pilnuje pokroju to są piękne gęste. Sadź odmianowe, nie te zwykłe.
____________________
Pszczelarnia 10:53, 08 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Na śś mało. Obiecuję usiąść w łykend do zdjęć i klona i śś i wyszukać stosowne, poglądowe.




____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
deszczowymaj 15:59, 08 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
TAR napisał(a)
Pod aronie trzeba ziemie chyba zakwasic dodatkowo, z tego co czytałam nie masz tam zbyt kwasno?


Aronia nie potrzebuje kwaśnej gleby Tarciu.. chyba pomyliło Ci się z borówką
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Magleska 16:37, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Asia podczytuję na bieżąco i czekam na co się zdecydujesz ….. widzę ,że jak na razie oczary wyszły na prowadzenie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 16:37, 08 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

sosny jak sie od poczatku mocno uszczykuje i pilnuje pokroju to są piękne gęste. Sadź odmianowe, nie te zwykłe.


Ewcia ja chcę malutkie poduchy z tych sosen więc rozważam tylko te niby miniaturki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:43, 08 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)
Na śś mało. Obiecuję usiąść w łykend do zdjęć i klona i śś i wyszukać stosowne, poglądowe.






Też myślę, że mało. Na klonika już się zdecydowałam. Chciałam choć jednego z takimi dużymi liśćmi, jakiś sentyment mam do nich. To chyba jeszcze z czasów dzieciństwa gdy zbierało się te liście do wyklejanek. Teraz z resztą też idę do pracy taką alejką obsadzoną starymi ogromnymi klonami. Bosko szurają pod butami. Mogłabym tak iść i iść.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:52, 08 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia podczytuję na bieżąco i czekam na co się zdecydujesz ….. widzę ,że jak na razie oczary wyszły na prowadzenie


Napaliłam się na oczary i pewnie dlatego trudno mi teraz "zobaczyć" tam coś innego. Moim zdaniem fajnie tam będą wyglądać a co do warunków to zobaczę jak sobie będą radzić. W głowie mam już plan nasadzeń. Wiosną muszę kupić potrzebne rośliny, właśnie oczary, trzmieliny compactus, klona, dobrze, że mam materiał na kule cisowe
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:57, 08 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nie uwierzycie ale zabrałam się jeszcze za rozwałkę tej mini skarpy przy oczku z kamieni. Może jeszcze uda się coś tam zrobić do zimy. Ile się da to zawsze do przodu z pracami. Mam czas do połowy grudnia. Oby jeszcze nie było bardzo zimno. Teraz troszkę wolnego, muszę zmotywować M niech rozwala oczko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 20:20, 08 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33467
Popieram, rozwalaj i na wiosnę będzie mniej Kobieto, szacun ogólnie no
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 23:14, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Asia nie ma to jak zająć głowę działajmy więc
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies