Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

inka74 20:28, 03 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Twoje 3 ulubione widoczki robią ogromne wrażenie, nie dziwię się, ze je lubisz. Boskie są a kocimiętkę Walker's low sobie zapisuję - w takiej masie ma moc.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Margerytka40 07:58, 04 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
inka74 napisał(a)
Twoje 3 ulubione widoczki robią ogromne wrażenie, nie dziwię się, ze je lubisz. Boskie są a kocimiętkę Walker's low sobie zapisuję - w takiej masie ma moc.


Mam marzenie by mieć więcej takich widoczków.
Jesienią powtórzyłam jeszcze masę kocimiętki na różance, zobaczymy jak się tam wpasuje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 09:14, 04 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Popadam w kompleksy, kiedy widzę ile Ty jesteś w stanie zrobić w ciągu jednego roku

Widoczki coraz piękniejsze
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 10:11, 04 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
makadamia napisał(a)
Popadam w kompleksy, kiedy widzę ile Ty jesteś w stanie zrobić w ciągu jednego roku

Widoczki coraz piękniejsze


No przyznaję, poszalałam w tym ubiegłym sezonie. Ten też zapowiada się pracowicie i już nie mogę się doczekać tym bardziej, że w planach ważne punkty, altana przede wszystkim. Mocno pracuję nad M, może się uda
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 19:11, 04 lut 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Margerytka40 napisał(a)


No przyznaję, poszalałam w tym ubiegłym sezonie. Ten też zapowiada się pracowicie i już nie mogę się doczekać tym bardziej, że w planach ważne punkty, altana przede wszystkim. Mocno pracuję nad M, może się uda


To pracuj nad eMem, pracuj ja cię podziwiam kobieto, bo te Twoje wykopki przyprawiają o ból głowy... robi się pięknie buziak
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 20:57, 04 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Monia81 napisał(a)


To pracuj nad eMem, pracuj ja cię podziwiam kobieto, bo te Twoje wykopki przyprawiają o ból głowy... robi się pięknie buziak


Dzięki Moniś. Na szczęście te naj, naj z najgorszych robót już za nami. To oczko zostało ale to już M załatwi, ja się nie tykam.
Dobrze, że M z tych ugodowych(podziwiam go, że dzielnie znosi te moje rewolucje), żeby tylko czasu więcej miał.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nikita 09:26, 10 lut 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Podsumowanie roku....WOW !!!
Wygląda jakby przynajmniej 2 profesjonalne ekipy budowlano-ogrodowe tam były...a przecież ty to sama własnymi łapkami !!! Wielki szacun Asia!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margerytka40 14:50, 10 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Nikita napisał(a)
Podsumowanie roku....WOW !!!
Wygląda jakby przynajmniej 2 profesjonalne ekipy budowlano-ogrodowe tam były...a przecież ty to sama własnymi łapkami !!! Wielki szacun Asia!!!


Magda wiesz, że jak patrzę na te gruzowe hałdy to sama nie wierzę, że daliśmy radę. Co prawda jakiś tam drobny sprzęt w postaci kopareczki był użyty, bez tego by się nie dało
W tym sezonie też mamy ambitne bardzo plany. No takich kamieniołomów już nie będzie, choć może nie do końca bo jeszcze stare oczko musimy dokończyć rozwalać ale to już pikuś przy tym co było. Mam nadzieję, że wkrótce będzie gdzie ogrodowo posiedzieć i uda mi się zorganizować jakieś spotkanko. Podziwiać jeszcze nie ma co ale wierzę w Waszą wyobraźnię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 14:53, 10 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
No, muszę przyznać, że te kupy kamieni i betonów robią wrażenie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sylwia_slomc... 15:01, 10 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Często gonienie króliczka daje więcej satysfakcji niż fakt złapania go. Ale myślę, że efekty Waszej pracy będą mega satysfakcjonujące i zachwycające bo już pierwsze widać, a roboty zrobione mocJak będzie brakować to znowu coś wymyślisz tylko już pewnie nie na taką skalę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies