Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Pszczelarnia 18:24, 11 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Rozterki Twoje urozmaicają wątek i czynią go pasjonującym. Możesz o nich zawsze pisać. Lubię wiedzieć, żem nie sama.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 19:35, 11 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Zakrecona napisał(a)
Asia piękne widoki

Bardzo dużo pracy wykonaliście, ale było warto


Pracy się nie boję,byle by przynosiła zadowolenie tzn jej, tej pracy, efekty

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
'

Dobrze, że Ci sie nie odechciało. Dzięki temu mamy zapewnioną spora dawkę pięknych widoków i przyjemną lekturę(ach, te rozterki!).


Widoki to jeszcze ciągle towar deficytowy ale idzie ku lepszemu
No właśnie te rozterki, te wybory. Miło mi, że mogę się tu dzielić nimi i zawsze liczyć na pomoc. Choć i tak to ciągle moje wybory i czasem tak trudno się zdecydować


Pszczelarnia napisał(a)
Rozterki Twoje urozmaicają wątek i czynią go pasjonującym. Możesz o nich zawsze pisać. Lubię wiedzieć, żem nie sama.



Cieszy mnie, że tak myślisz bo czasem mam odczucie, że przynudzam tym moim rozkładaniem wszystkiego na czynniki pierwsze i wałkowaniem nasty raz tego samego miejsca. Ja już nawet czasem nie piszę "co mnie boli" żebyście nie uciekły
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 19:58, 11 lut 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Asiu, myślę, że mogłabyś doradzać na większą skalę, ludzie byliby zadowoleni, ale chyba faktycznie trochę by to trwało, bo rozkminiasz wszystko baaardzo drobiazgowo Ale za to są efekty
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 22:36, 11 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Mariposa napisał(a)
Asiu, myślę, że mogłabyś doradzać na większą skalę, ludzie byliby zadowoleni, ale chyba faktycznie trochę by to trwało, bo rozkminiasz wszystko baaardzo drobiazgowo Ale za to są efekty


No już tak mam, wszystko musi być zaplanowane wcześniej. Tak po prawdzie to ułatwia mi to prace i oszczędza koszty. Mogę wcześniej zaopatrzyć się w potrzebne rośliny i rozmnażać co się da. Nie muszę kupować wielu sztuk. Trochę to się odwleka w czasie ale i tak wszystkiego na raz nie jestem w stanie zrobić.
Elu z udzielaniem rad wiąże się też pewna odpowiedzialność
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zakrecona 08:57, 12 lut 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
A do mnie wreszcie zaczyna docierać, że w sumie to i tak są nasze własne wybory i odpowiedzialność

Każdy doradza i stara się jak umie, ale w sumie nawet jak się coś samemu zrobi nie tak, to w końcu można poprawić

Trochę mi upłynęło, zanim do tego doszłam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anabuko1 09:38, 12 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Zakrecona napisał(a)
A do mnie wreszcie zaczyna docierać, że w sumie to i tak są nasze własne wybory i odpowiedzialność

Każdy doradza i stara się jak umie, ale w sumie nawet jak się coś samemu zrobi nie tak, to w końcu można poprawić

Trochę mi upłynęło, zanim do tego doszłam

No właśnie.Całe sedno
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 09:45, 12 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Zakrecona napisał(a)
A do mnie wreszcie zaczyna docierać, że w sumie to i tak są nasze własne wybory i odpowiedzialność

Każdy doradza i stara się jak umie, ale w sumie nawet jak się coś samemu zrobi nie tak, to w końcu można poprawić

Trochę mi upłynęło, zanim do tego doszłam


Dokładnie tak jest. Nie odkryję Ameryki twierdzeniem, że ogród to zabawa, doświadczanie,nauka na błędach. Dla mnie naiistotniejszą sprawą było znalezienie własnego stylu, takiego ogólnego wizerunku ogrodu. Ważne jest też stworzenie w miarę prawidłowo ram ogrodu. Wyznaczenie gdzie trawnik, gdzie rabaty. Jeśli to jest dobrze zrobione to później jest dużo łatwiej. Nasadzenia czy to trawiaste, czy bylinowe to pryszcz. Można się nimi bawić i eksperymentować. Ważne by mieć z tego radochę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 11:53, 12 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Margerytka40 napisał(a)


Dokładnie tak jest. Nie odkryję Ameryki twierdzeniem, że ogród to zabawa, doświadczanie,nauka na błędach. Dla mnie naiistotniejszą sprawą było znalezienie własnego stylu, takiego ogólnego wizerunku ogrodu. Ważne jest też stworzenie w miarę prawidłowo ram ogrodu. Wyznaczenie gdzie trawnik, gdzie rabaty. Jeśli to jest dobrze zrobione to później jest dużo łatwiej. Nasadzenia czy to trawiaste, czy bylinowe to pryszcz. Można się nimi bawić i eksperymentować. Ważne by mieć z tego radochę


Zgadzam się w całej rozciągłości .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Pszczelarnia 12:36, 12 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Margerytko, czy ja Ci mówiłam, że oczary fantastycznie zgrywają się i wyglądają z ciemiernikami cuchnącymi? To tak gwoli pogłębienia zainteresowania oczarami (masz dużą przestrzeń i lubisz te ciemierniki).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 12:58, 12 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Ha, przeczytałaś pewnie mój wpis u Sylwi. Z tymi oczarami to mam niejaki problem, to jeden z tych co to głęboko w myśach póki co i co to już musiałabym znowu zacząć wałkowanie miejsca, które nie raz już wałkowałam a póki co żaden wariant nie jest idealny.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies