Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 17:43, 29 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
sadzce bardzo lubie ale jako "wtręty" w rabacie. posadze je bardziej jako plecki pod ogrodzeniem, nie ma tego duzo. w tym roku sadzce, horty, perovskie i rozchodniki mam bardzo brzydkie, wyjatkowo szybko stracily kolory i wigor. porównalam do ubieglorocznych fotek, tak jak wygladaja obecnie to rok temu wygladaly tak pod koniec pazdziernika.


Bo ten sezon jakiś taki jest. Ja jeszcze latem się nie nacieszyłam a tu już jesień. Choć biorąc pod uwagę opady to ten sezon jednak lepszy u mnie niż poprzedni.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:47, 29 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Iwonka napisał(a)
Hortensje wyglądają super w takim rozbiciu. Żywopłocik już widać Fajnie elegancko zamyka rabatę. Hosty - sama zobaczysz czy się sprawdzą. Same liście fajne, ale jak zakwitną? Lubię kwitnące, ale nie w "nogach"
Asia a ty w końcu kupiłaś stipę giganteę? Pamiętam, że chciałaś.



Kwitnących host w ogóle nie znoszę, natychmiast wycinam kwiatki. Mam stipę giganteę, nie kwitła jeszcze w tym roku ale takie mi potwory porosły, że biegiem musiałam je wysadzić i dać w inne miejsce
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 17:54, 29 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Margerytka40 napisał(a)


Jak sobie coś uplanuję to wiesz, nie ma zmiłuj. Choćby mnie noc zastała


też tak mam
chociaż i tak juz bardzo stopuję się w porównaniu z poprzednimi sezonami

przyjrzałam się mocno fotce i też dojrzałam żywopłocik i poprzesadzane hortki
fajnie

śmiałki faktycznie jak kwitną ,to spore są ....
sesleria powinna fajnie wyglądać wśród brzóz
Buziaki pracusiu
nie zapomnij fotek z dzieła poprawek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 17:58, 29 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Asia, Ty chyba cierpisz na zespół niespokojnych rąk
Ale doskonale rozumiem, jak coś w oku zgrzyta i się nie da...
Trzymam kciuki za przeróbki, ale pamiętaj - lepsze wrogiem dobrego


Dlatego jeszcze poczekam z tymi śmiałkami choć jak przeglądam inspiracje to bardziej pasują mi niższe trawy. Sam fakt, że czuję ulgę jak go zetnę o tym świadczy. Śliczny jest kwitnący i lubię go ale chyba nie tu.

Zespół niespokojnych rąk.... nooo mam, ciągle to mówię. Ja nawet filmu spokojnie nie umiem obejrzeć, zawsze coś robię najczęściej szydełkiem albo na drutach. Teraz mam plan kupić maszynę do szycia, taką małą, domową. Umiem szy", nawet zarobkowo to kiedyś robiłam i mam maszynę ale przemysłową, przed telewizor jej nie postawię stąd pomysł na małą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:04, 29 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)


też tak mam
chociaż i tak juz bardzo stopuję się w porównaniu z poprzednimi sezonami

przyjrzałam się mocno fotce i też dojrzałam żywopłocik i poprzesadzane hortki
fajnie

śmiałki faktycznie jak kwitną ,to spore są ....
sesleria powinna fajnie wyglądać wśród brzóz
Buziaki pracusiu
nie zapomnij fotek z dzieła poprawek


Właśnie mnie deszcz z ogrodu wygnał i dooopa bo nie zdążyłam do ko;ca posprzątać . Korci mnie ta sesleria. Tylko musiałabym tam w nią jakieś że trzy krzaczki wsadzić, jakieś kształtne i takie by dawały fajny obraz na tle dereni Sibrica.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
GorAna 19:52, 29 wrz 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Margerytka40 napisał(a)




Zespół niespokojnych rąk.... nooo mam, ciągle to mówię. Ja nawet filmu spokojnie nie umiem obejrzeć, zawsze coś robię najczęściej szydełkiem albo na drutach.

Pocieszające
Już myślałam, że tylko ja tak mam
Asiu idziesz jak taran
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margerytka40 13:16, 30 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
GorAna napisał(a)

Pocieszające
Już myślałam, że tylko ja tak mam
Asiu idziesz jak taran


Ania wkurzające to. Człowiek nie odpocznie normalnie tylko go nosi
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:22, 30 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zaległe fotki nie wiem czy pokażą więcej ale zrobiłam



Ten kawałek węża na pierwszym zdjęciu to przymiarka ścieżki trawiastej wśród rabat.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:27, 30 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758



____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:40, 30 wrz 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies