Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Roocika 18:40, 22 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Będzie fajnie podkreślony na tle tych świerków, ja dziś oglądałam tiarelki i kosmatkę ale nie wiem czy to pasuje
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Margerytka40 19:05, 22 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)
Będzie fajnie podkreślony na tle tych świerków, ja dziś oglądałam tiarelki i kosmatkę ale nie wiem czy to pasuje


A którą kosmatkę?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:06, 22 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dyskusja u mnie na wątku. Od trzeciego postu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Roocika 19:13, 22 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kosmatkę śnieżną, ma takie białe pomponiki
Asia, bo teraz to jakoś inaczej wygląda, nie ma tego domku, no nie wiem
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
TAR 19:13, 22 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
pieknie do tego derenia pasowałyby trawy, zwykla zielona hakone idealna, runianki tez moga byc, hosty beda ładnie wygladały, białe lub rozowe zawilce, epimedium.

Asia mam 2 czerwone rodki i tak jak zawsze nie bylam przekonana do nich, do uwazam, ze sa najpiekniejsze ze wszystkich rodkow. Mocny kolor czerwonego burgunda.

w pobliskim ogrodnictwie rosnie zarabisty deren pagodowy variegata ma z dobrych 6 metrow wysokosci a po obwodze z 8 rosnie na lekkiej skarpie, przy nim jest posadzony klon garnet piekna kula prowadzony nisko i jeszcze jakies rosliny, wiosna moge popatrzec co jeszcze. mam tez chyba gdzies zdjecie w telefonie, normalnie cudo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:24, 22 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
Margerytka40 napisał(a)
Dyskusja u mnie na wątku. Od trzeciego postu


czyli jednak pierwsze moje wrazenie sie powtorzylo, to tam gdzie byl ten domek?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
sylwia_slomc... 19:34, 22 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Do pół cienistych miejsc świetna jest trawa Ellata. I ładna cały sezon i trzyma się mocno w kępie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 19:42, 22 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
pieknie do tego derenia pasowałyby trawy, zwykla zielona hakone idealna, runianki tez moga byc, hosty beda ładnie wygladały, białe lub rozowe zawilce, epimedium.

Asia mam 2 czerwone rodki i tak jak zawsze nie bylam przekonana do nich, do uwazam, ze sa najpiekniejsze ze wszystkich rodkow. Mocny kolor czerwonego burgunda.

w pobliskim ogrodnictwie rosnie zarabisty deren pagodowy variegata ma z dobrych 6 metrow wysokosci a po obwodze z 8 rosnie na lekkiej skarpie, przy nim jest posadzony klon garnet piekna kula prowadzony nisko i jeszcze jakies rosliny, wiosna moge popatrzec co jeszcze. mam tez chyba gdzies zdjecie w telefonie, normalnie cudo.


Garnet taki niski to mi się marzy

Pomyślę o tych rodkach wiesz. Może faktycznie do tego klona byłyby lepsze niż fiolety. Nie mam czerwieni w ogrodzie ale rodki kwitną tak krótko. Tylko same czerwone? Jaki jeszcze kolor by pasował?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:46, 22 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)
Kosmatkę śnieżną, ma takie białe pomponiki
Asia, bo teraz to jakoś inaczej wygląda, nie ma tego domku, no nie wiem



Mam tę śnieżną kosmatkę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:48, 22 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)


czyli jednak pierwsze moje wrazenie sie powtorzylo, to tam gdzie byl ten domek?


Tak, domku już nie ma. Może przez niego coś tam wtedy nie grało
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies