Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Magleska 21:14, 17 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Margerytka40 napisał(a)


Miejsca mam, to prawda. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość, wrrr.. nie lubię być cierpliwa


hihi to tak jak ja cierpliwość nie jest moją mocną stroną
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:15, 17 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Kawa napisał(a)
cudownie!!!
nad grujecznikiem myślę tylko kolumnowym

piękne te twoje łany będą
kwaśna mężnieje jeszcze chwila i będzie szał!


Ja swojego mam od 20cm sadzonki i dopiero teraz jakoś mi się zaczyna podobać. Chyba pasuje mu nowe miejsce bo dostał spore przyrosty i listki jakby większe się zrobiły. Ciekawe czy i przebarwienia jesienne będzie miał ładniejsze bo do tej pory szału nie było.
Na kwaśnej myślę jeszcze nad wypełniaczami, chyba będą funkie, tiarelki. Chciałabym jakieś wyższe trawy pod dereniem controversa. Mam tam hortki ogrodowe i pomiędzy coś chcę wcisnąć.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:19, 17 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Anda napisał(a)
No wow po prostu


Miło mi, że Ci się podoba Anda tym bardziej, że to nie do końca Twoje klimaty
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:26, 17 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Bogdzia napisał(a)
Tez sie zachwyciłam, dobrze że Palbina zostawiłas, fiolet swietnie się zgra z pomarańczem a ten zapach to bonus.


Lilak prawie w ostatniej chwili się wywinął, jakoś tak nigdy nie zauważałam, że on w tym samym czasie co azalie kwitnie. Trochę mnie niepokoi fakt, że azalie japońskie już kwitną a wielkokwiatowe jeszcze w pąkach. A miały razem w moich planach. Myślę, że to dlatego, że dla zwykłych tam chyba mało słonecznie jednak. Nie chciałabym już tam zmieniać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:29, 17 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Magleska napisał(a)


hihi to tak jak ja cierpliwość nie jest moją mocną stroną


Madzia no bo ileż można być cierpliwym.Praca zawodowa wymaga ode mnie pokładów cierpliwości, ogród następny, że nie wspomnę o rodzince
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 21:50, 17 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Margerytka40 napisał(a)


Madzia no bo ileż można być cierpliwym.Praca zawodowa wymaga ode mnie pokładów cierpliwości, ogród następny, że nie wspomnę o rodzince


No to już powinnaś być mistrzynią!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 21:54, 17 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
mrokasia napisał(a)


No to już powinnaś być mistrzynią!!!


Wiesz, że trochę kokietuję. Z tą cierpliwością to pewnie wszyscy mamy tak samo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 00:15, 18 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Bogdzia napisał(a)
Tez sie zachwyciłam, dobrze że Palbina zostawiłas, fiolet swietnie się zgra z pomarańczem a ten zapach to bonus.


To samo miałam napisać, Świetny duecik z nich wyszedł.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
19:55, 19 maj 2019
Margerytka40 napisał(a)


Glicynia pierwszy rok kwitnie mi tak obficie i myślę, że to może być zasługa, że w zeszłym sezonie cięłam ją ile się dało. Wkurzały mnie te długaśne baty i nie zważając na terminy opitalałam ją ile wlezie

To ja chyba muszę im wpaść z senatorem i obciąć tę glicynię, bo im szkoda każdej gałązki. Jak padnie to będzie na mnie.
Mariposa 20:33, 19 maj 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Asiu, jak tam Twoje szpaczki? Moje już opuściły rodzinne gniazdko.
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies