Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja ostoja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja ostoja

anulajda 16:26, 14 lis 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Adela napisał(a)

Przede wszystkim uporządkować nasadzenia, bo mam chaos. Kupowałam w niewielkich ilościach, najczęściej pojedyncze okazy, które w danej chwili mnie urzekły. Sadziłam tam, gdzie było wolne miejsce, nie zawsze na właściwym stanowisku. Niewłaściwie przygotowane podłoże i roślinki padały. Pokompletuję, dokupię, stworzę różne zakątki. To pomysł na dzisiaj, ale do wiosny koncepcja może ulec zmianie
Im więcej ogrodów odwiedzam, tym więcej mam pomysłów. Ech, sama już się gubię. Będę potrzebowała doradcy. Może kiedyś dasz się zaprosić na kawkę


Elu ile będę potrafiła pomóc i doradzić to z chęcią pomogę a przy kawce to będzie uciecha
Dziękuje za zaproszenie
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Adela 17:39, 14 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Już się cieszę na to spotkanie
A już się bałam, że sama zatracę się w swoim ogrodzie, jak zacznę cokolwiek zmieniać. A tu proszę, Bogdzia, Ania pozdrawiam cieplutko
____________________
Ela - Moja ostoja
Adela 17:50, 14 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
lojalna_ napisał(a)
Jakieś prace ogrodowe zaliczyłas? Ja kilka traw tylko powiązałam miodzik zostawiam )

Jolu, czekam na cieplejsze dni
Mam niewiele traw, ale też powiążę w snopki, jakżeby inaczej
Narazie obijam się i podglądam inne ogrody. Pozdrówka
____________________
Ela - Moja ostoja
wrobelki 22:22, 14 lis 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Pięknie u Ciebie Elu widzę że wszystkie zaczynacie snopki z traw robić oj też bym chciała ale muszę się trochę podleczyć mam nadzieję że trawom to opóźnienie nie zaszkodzi.
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Kindzia 18:07, 21 lis 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przyleciałam bardzo spóźniona za spotkanie u Kapiasa podziękować i co widzę??? Ukochaną Giardinę! Ciekawe czy w końcu znajdę dla niej miejsce u siebie...

Bogdzia mi Goldbukett`a od fytoftorozy uratowała Obcięłam co kazała, przesadziłam i rośnie zdrowo Warto próbować!

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Adela 21:03, 22 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Witaj, Kasiu
Dawno nie było Ciebie na forum.
W Giardinie rzeczywiście można się zakochać i wiele miejsca nie potrzebuje. Z pewnością znajdziesz skraweczek u siebie.
A Bogusię już poznałam i korzystam z jej rad.
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
lojalna_ 22:24, 22 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Elu mam nadzieje ze zdrowko juz dopisuje bo pogoda na zakończenie prac ogrodowowych wyśmienita )))

Moj eM poszlalal z wertykulacja zobaczymy jaki to efekt przyniesie ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Adela 22:25, 22 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
We wszystkich wątkach ogrodowych mnóstwo zdjęć ze efektem mrozowym, a ja nie przedstawiłam jeszcze jesiennych barw.

To jeszcze koniec października br.



____________________
Ela - Moja ostoja
Adela 22:35, 22 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Ostatnie piękne dni poswięciłam swoim zaniedbanym szmaragdowym tujom. Gdy zajrzałam do środka, to przeraziła mnie duża ilośc suchego igliwia. Przeraziłam się sadząc, że to pewnie jakaś choroba grzybowa. Ale po wyczesaniu, okazało się, że są w całkiem dobrej kondycji.


Mnóstwo młodych odrostów ujrzało światło dzienne. Tuje stały się bardziej "świetliste", ale wiosną się zapełnią.
Wiosenny oprysk przeciw szkodnikom i chorobom dotrze tam, gdzie powinien.
____________________
Ela - Moja ostoja
Adela 22:39, 22 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
lojalna_ napisał(a)
Elu mam nadzieje ze zdrowko juz dopisuje bo pogoda na zakończenie prac ogrodowowych wyśmienita )))

Moj eM poszlalal z wertykulacja zobaczymy jaki to efekt przyniesie ))))

Zdrówko ok. oby tak dalej dopisywało, jak pogoda.
A tą jesienną wertykulację, to też sprawdzimy jutro. Chociaż troszkę ))))
____________________
Ela - Moja ostoja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies