Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja ostoja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja ostoja

Bogdzia 19:21, 28 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Adela napisał(a)
Kindziu, nic nie robię - tylko w odpowiednim momencie ścinam (jak zaczynają sie przebarwiać), później suszę je w ciemnym pomieszczeniu "do góry nogami" U mnie jest to domek narzędziowy. Wysychają na papier. Nigdy niczym ich nie konserwowałam - może jest taki sposób, ale ja nie znam.
Jeśli stoją sobie spokojnie nie nękane przez nikogo, to się nie sypią. Spokojnie wytrzymują nawet do następnego sezonu.


A ja nigdzie nie wieszam , od razu do wazonu i tez sa dobre. Jak sie ich dotyka to troche spada ale przeciez i tak kurze scierac trzeba nawet gdyby hortek nie było więc wszystko jedno czy z nimi czy bez, a z nimi ładniej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kindzia 19:50, 28 lis 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I znowu się nauczyłam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Adela 20:06, 28 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Bogdziu - Twoją metodę zastosuję w przyszłym roku
Kasiu - ja też się uczę. Każda godzina spędzona w O. to intensywna nauka. Teraz robię doktorat
____________________
Ela - Moja ostoja
kasja83 07:49, 29 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Elu-masz u mnie info odnośnie giełdy. Sebek nawet naskrobał kiedy najlepiej się wybrać
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Adela 23:14, 29 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
kasja83 napisał(a)
Hej Elu-masz u mnie info odnośnie giełdy. Sebek nawet naskrobał kiedy najlepiej się wybrać

Dzięki, zajrzę, pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
Margerytka40 09:31, 30 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Adela napisał(a)

Przede wszystkim uporządkować nasadzenia, bo mam chaos. Kupowałam w niewielkich ilościach, najczęściej pojedyncze okazy, które w danej chwili mnie urzekły. Sadziłam tam, gdzie było wolne miejsce, nie zawsze na właściwym stanowisku. Niewłaściwie przygotowane podłoże i roślinki padały. Pokompletuję, dokupię, stworzę różne zakątki. To pomysł na dzisiaj, ale do wiosny koncepcja może ulec zmianie
Im więcej ogrodów odwiedzam, tym więcej mam pomysłów. Ech, sama już się gubię. Będę potrzebowała doradcy. Może kiedyś dasz się zaprosić na kawkę


Ten post to jakbym ja pisała ha ha . Witam u Ciebie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
lojalna_ 10:03, 30 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ela no Ty sie sama dyscyplinujesz juz. plan na wiosne w szczegółach zrobiony ))))

Nad EMusiem pracujesz nadal !? Hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
sylwia_slomc... 10:09, 30 lis 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Piękny bukiet hortensjowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Adela 23:11, 30 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Margerytka40 napisał(a)


Ten post to jakbym ja pisała ha ha . Witam u Ciebie

Asiu Witaj w klubie wiele tu osób w ten sposób uczy się na swoim ogrodzie.
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
Adela 23:20, 30 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
lojalna_ napisał(a)
Ela no Ty sie sama dyscyplinujesz juz. plan na wiosne w szczegółach zrobiony ))))
Nad EMusiem pracujesz nadal !? Hihihi

Jolu - właśnie brak mi samodyscypliny, niestety. Nadal tkwię w marazmie. Codziennie rano przedstawiam eMowi nową koncepcję On tylko pyta, czy to już ostateczna decyzja? Oczywiście, że nie! To tylko kolejna burza w moim mózgu. Do wiosny daleko, prawda?

Sylwia cieszę się, że się podoba

Pozdrówka
____________________
Ela - Moja ostoja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies