Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak to wszystko ogarnąć?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to wszystko ogarnąć?

kasja83 10:26, 18 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
MirellaB napisał(a)
Cudowne zdjęcie z końmi i psiaki super


Zgodzę się-piękna fotka.
Pozwolisz, że i ja na kawę będę zaglądać, ba może i na ciacho. Internetowe nie tuczy
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Iwk4 14:52, 18 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zobacz, co znalazłam
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3358-pojedyncze-pytania-na-temat-projektowania-rabat?page=584#post_9
____________________
Ogródek Iwony II
TeresaK 16:43, 18 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Iwonko, to niesamowite - to "moja" rabata. Nic tylko ją zrealizować. Dziękuję Studiuję wątek Ani, przeglądam inne i rysuję na papierze moje pomysły. Ale jakoś mi to nie wychodzi. Bardziej do mnie przemawiają zdjęcia. Nie potrafię za bardzo wyobrazić sobie rabaty na podstawie kółek, krzyżyków i kresek. Zaczynam się zniechęcać
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Nett 16:53, 18 lis 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
TeresaK napisał(a)
Iwonko, to niesamowite - to "moja" rabata. Nic tylko ją zrealizować. Dziękuję Studiuję wątek Ani, przeglądam inne i rysuję na papierze moje pomysły. Ale jakoś mi to nie wychodzi. Bardziej do mnie przemawiają zdjęcia. Nie potrafię za bardzo wyobrazić sobie rabaty na podstawie kółek, krzyżyków i kresek. Zaczynam się zniechęcać


Ja mam dokładnie to samo. Nie widze na papierze i zdecydowanie wolę zdjęcia.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
TeresaK 16:53, 18 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Anetko - moja Córka zaczynała jak miała 4 latka. Jeżeli Twoja też jest pasjonatką koni, to wierz mi tak łatwo to nie przechodzi

Kasiu - na kawę wpraszałam się do Ani - AnnaCh, ale jestem przekonana, że możemy tam zajrzeć razem No tak, ale ja przecież też mogę ją zrobic
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Nett 16:55, 18 lis 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
TeresaK napisał(a)
Anetko - moja Córka zaczynała jak miała 4 latka. Jeżeli Twoja też jest pasjonatką koni, to wierz mi tak łatwo to nie przechodzi

Kasiu - na kawę wpraszałam się do Ani - AnnaCh, ale jestem przekonana, że możemy tam zajrzeć razem No tak, ale ja przecież też mogę ją zrobic


Oj, wiem, że nie przechodzi, wiem. Ostatnio pani ze stadniny sprzedawała konia po kontuzji, Ty wiesz co ja miałam w domu? Jaki płacz i błagania?
No ale konia w ogrodzie, to już sobie kompletnie nie wyobrażam
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
TeresaK 16:57, 18 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Nett napisał(a)


Ja mam dokładnie to samo. Nie widze na papierze i zdecydowanie wolę zdjęcia.

Anetko, a już myślałam, że jestem jedyna na tym forum z taką "przypadłością" i nie pasuję tu. Bałam się nawet przyznać .
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 16:59, 18 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Nett napisał(a)


Oj, wiem, że nie przechodzi, wiem. Ostatnio pani ze stadniny sprzedawała konia po kontuzji, Ty wiesz co ja miałam w domu? Jaki płacz i błagania?
No ale konia w ogrodzie, to już sobie kompletnie nie wyobrażam


Wyobrażam sobie, dokładnie wiem co masz w domu. To temat rzeka. Ja z tym mam do czynienia już 16 lat
Na pewno nie znajdzie się miejsce w ogrodzie na konika ?
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Nett 17:25, 18 lis 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Nie ma co się wstydzić, tylko trzeba mówić, bo później jak ktoś będzie chciał Ci doradzić, to będzie wiedział, że wolisz pismo obrazkowe, a nie będzie ci opisywał coś.

A co do konia.... Mam już dwa duże psy, królika, były rybki, chomik i chyba mi wystarczy Ale może u Ciebie byłoby troszkę miejsca?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
TeresaK 17:34, 18 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Byłoby - tylko jest jeden problem trochę daleko mamy do siebie
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies