Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 20:49, 07 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pszczelarnia napisał(a)


Gdzie straszyli zimą ... nie straszcie. Ja jeszcze potrzebuję brak zimy do połowy grudnia.


Coś tam pisali w necie ale ja nie wierzę w to straszenie
____________________
eVka 20:50, 07 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Uciekaj zimo i przymrozki ja jeszcze musze kostke ułożyć

Oby Ci się udało, my trzy lata temu właśnie w listopadzie skończyliśmy dopiero układać kostkę Zimno było ale daliśmy radę.
____________________
eVka 20:51, 07 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wychodzi na to, że mam tą różyczkę, u mnie to chyba najsłabiej rosnąca róża, a drugie kwitnienie podoba mi się zdecydowanie bardziej niż wiosenne.

Tak, u mnie też najwolniej rośnie, ciekawa jestem jak w przyszłym roku będzie rosła. Ciekawe ma kwiaty i właśnie takie mega zróżnicowane i pod kątem koloru i pod kątem kształtu.
____________________
Kasiolaaa 04:53, 08 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewciu a wy sami kostke ukladaliscie czy firma ? my sami a co do Pastelki to jestem mega zdziwiona ze slabo rosnie u mnie to jedna z najpiekniejszych roz uwielbiam ją ma piekne krzaczki kwitnie obficie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Milka 05:41, 08 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)


Gdzie straszyli zimą ... nie straszcie. Ja jeszcze potrzebuję brak zimy do połowy grudnia.


W necie. Ja też Ewa do stycznia potrzebuję czas, aby skończyć prace i ogród do wiosny przygotować
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:43, 08 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)

To była szybka akcja różana po kostki w błocie i oborniku krowim
Cebule nadal leżą, czekają na długi weekend oby pogoda dopisała bo nie widzi mi się grzebać w ziemi w zimnicy.
Byliny zostawiam, wytnę tylko te bardzo brzydkie, np. jeżówki bez kwiatów czy resztę ślimaczących się funkii. Fakt, że wtedy dużo więcej miejsca na cebule się znajdzie
Buziaczki

Ot...ogrodniczkom nic nie straszne.
Ja tez jeszcze wycinam, ale najpierw cebule sadzę, potem kulki jałowcowe do fryzjera, a reszta na spokojnie, jakoś co rok tej pracy tyle, ale potem jakoś obrobione.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eVka 08:10, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewciu a wy sami kostke ukladaliscie czy firma ? my sami a co do Pastelki to jestem mega zdziwiona ze slabo rosnie u mnie to jedna z najpiekniejszych roz uwielbiam ją ma piekne krzaczki kwitnie obficie

Samą kostkę mój brat ale dużo drobnych prac przy korytowaniu, brukowaniu robiliśmy sami
Pastelka u mnie ma naprawdę ciasno i uważam, że to jest powód tego, że jest trochę mniejsza niż inne róże. Zobaczymy w przyszłym roku
____________________
eVka 08:10, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)

W necie. Ja też Ewa do stycznia potrzebuję czas, aby skończyć prace i ogród do wiosny przygotować

O mamo, do stycznia to nieźle! Połowa zimy
____________________
eVka 08:11, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)

Ot...ogrodniczkom nic nie straszne.
Ja tez jeszcze wycinam, ale najpierw cebule sadzę, potem kulki jałowcowe do fryzjera, a reszta na spokojnie, jakoś co rok tej pracy tyle, ale potem jakoś obrobione.

Mus to mus, wtedy człowiek włącza tryb turbo w ogrodzie
____________________
Milka 10:44, 08 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Oj tak
Zaraz idę działać, choć pogoda pochmurna, ale nie pada i nie wieje, ma się przejaśnić.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies