Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 10:47, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Własnie sobie dzisiaj wymyśliłam patrząc na zdjęcia moich skrzyni na truskawki i maliny, że strasznie razi mnie ten obecny kolor i czas na zmianę. Wybrałam sobie ciemny szary, chyba będzie lepiej pasował do otoczenia
Ja myślicie?


____________________
eVka 10:48, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)
Oj tak
Zaraz idę działać, choć pogoda pochmurna, ale nie pada i nie wieje, ma się przejaśnić.

Oj, zazdroszczę, ja dopiero jutro podziałam wezmę siostrzeńca do wózka i heja do ogrodu. Siostra pośpi, odpocznie a my będziemy cebulki sadzić od świtu
Trzymam kciuki Irenko za szybki postęp prac
____________________
wiklasia 16:16, 08 lis 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Jestem na "tak" za szarym.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Magleska 16:42, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
effka napisał(a)
Własnie sobie dzisiaj wymyśliłam patrząc na zdjęcia moich skrzyni na truskawki i maliny, że strasznie razi mnie ten obecny kolor i czas na zmianę. Wybrałam sobie ciemny szary, chyba będzie lepiej pasował do otoczenia
Ja myślicie?




a może w takim kolorze jak okiennice w garażu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 16:43, 08 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Też tak pomyślałam jak Madzia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 18:31, 08 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dokładnie też tak pomyślałam. Kolor okiennic.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
eVka 19:37, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
Jestem na "tak" za szarym.

Dzięki za głos
____________________
eVka 19:40, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Madziu, Anulka, Wiola, myślałam o tym w pierwszej kolejności, żeby właśnie w kolorze okiennic zrobić skrzynie ale wydawało mi się to zbyt awangardowe ale jak tak piszecie to kochane, w to mi graj! Tym bardziej że mam jeszcze całą (drogą jak cholera) puszkę Kolorów Ogrodu właśnie Świeżą Borówkę, tą co okiennice malowałam zastanawiam się czy malować teraz czy lepiej wiosną, bo teraz to już ciężko z wyschnięciem będzie. Hmmm?
____________________
ElzbietaFranka 21:18, 08 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13933
effka napisał(a)
Własnie sobie dzisiaj wymyśliłam patrząc na zdjęcia moich skrzyni na truskawki i maliny, że strasznie razi mnie ten obecny kolor i czas na zmianę. Wybrałam sobie ciemny szary, chyba będzie lepiej pasował do otoczenia
Ja myślicie?





Ewa na pewno nie ten kolor, ale możesz raz pomalować białą farbą i będzie taki waniliowy. Będą prześwity będzie lepiej wyglądało. Zrobisz szary też będzie raziło, ale to moja wizja.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
eVka 21:32, 08 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ElzbietaFranka napisał(a)



Ewa na pewno nie ten kolor, ale możesz raz pomalować białą farbą i będzie taki waniliowy. Będą prześwity będzie lepiej wyglądało. Zrobisz szary też będzie raziło, ale to moja wizja.

Elu, biały mi się nie widzi u mnie, wolałabym jakiś ciemniejszy kolor, właśnie szarość lub ten ciemny niebieski
Podobają mi się takie skrzynie, w sensie kolor

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/466-warzywniki-w-skrzyniach
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies