Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 13:19, 10 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291


Pomponelle pnie się ku słońcu i ma mnóstwo pączków



Green Pillar w tym roku dziwnie się przebarwia, w zeszłym bym ładniejszy

____________________
eVka 13:20, 10 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
____________________
Wiolka5_7 13:37, 10 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
effka napisał(a)

Też tak myślę, nie ma co w takiej wilgoci malować. Widzisz, u nas tak mokro a u was sucho, dziwnie. Dzisiaj jak sadziłam cebulki, łopatka wchodziła w ziemię jak w masełko, aż miło Trzymam kciuki za deszcz u Ciebie!

Fajnie,że już posadziłaś
Ja jak sadziłam to było tak sucho ,że sadzarka nie chciała wejść a łopatką też ciężko było...ale wedle prognoz u mnie dziś ciągle pada od godz. 9, ale się cieszę
Kciuki się przydały,dzięki

Fajne jesienne fotki
U mnie też cortenowo się robi w tym roku to i u mnie z przebarwieniami średnio...w zeszłym roku było cudnie...
Magnolia już dziś łysa nawet nie obficiłam
Kiku łapie kolory,irga,buki też zaczynają....a graby coś słabo a liście lecą
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiolaaa 14:04, 10 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewuszku kochanýyy uwielbiam twoj ogrod a mam kilka ulubionych Twoj sie do nich zalicza podziwiam zwlaszcza wszelakie trawy wlacznie z trawnikiem cos wspanialego tak mi sie wszystkie fotunie podobają ze HEJJJJJ
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 14:23, 10 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Fajnie,że już posadziłaś
Ja jak sadziłam to było tak sucho ,że sadzarka nie chciała wejść a łopatką też ciężko było...ale wedle prognoz u mnie dziś ciągle pada od godz. 9, ale się cieszę
Kciuki się przydały,dzięki

Fajne jesienne fotki
U mnie też cortenowo się robi w tym roku to i u mnie z przebarwieniami średnio...w zeszłym roku było cudnie...
Magnolia już dziś łysa nawet nie obficiłam
Kiku łapie kolory,irga,buki też zaczynają....a graby coś słabo a liście lecą

Oj sucha ziemia przy sadzenie cebul to masakra, pod starymi tujami przy wjeździe jest tak sucho bo tam deszcz nie dociera i sadzenie tam to udręka.
Cieszę się, że kciuki przyniosły deszczyk

Dzięki Fajny taki naturalny corten A powiem Ci, że Kiku mnie zadziwia, bo jest pełna liści i w dodatku zielonych
____________________
eVka 14:25, 10 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewuszku kochanýyy uwielbiam twoj ogrod a mam kilka ulubionych Twoj sie do nich zalicza podziwiam zwlaszcza wszelakie trawy wlacznie z trawnikiem cos wspanialego tak mi sie wszystkie fotunie podobają ze HEJJJJJ

Oj Kasiu, bardzo mi miło! Naprawdę Trawy i trawnik to też jedni z moich ulubieńców Buziaki!
____________________
Wiolka5_7 14:32, 10 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
effka napisał(a)

Oj sucha ziemia przy sadzenie cebul to masakra, pod starymi tujami przy wjeździe jest tak sucho bo tam deszcz nie dociera i sadzenie tam to udręka.
Cieszę się, że kciuki przyniosły deszczyk

Dzięki Fajny taki naturalny corten A powiem Ci, że Kiku mnie zadziwia, bo jest pełna liści i w dodatku zielonych


Właśnie tuje,cisy i inne zimozielone nawodnią się w końcu po tym deszczu
Ja dziś leniuchuję,więc deszcz mi w niczym nie przeszkadza,niech pada dłuuugo
Też lubię ten naturalny corten dlatego m.in .hortki tnę dopiero w marcu
Moja Kiku w ciągu 2 dni przemieniła się w barwy czerwieni i pomarańczu...śliczna jest
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 15:19, 10 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Właśnie tuje,cisy i inne zimozielone nawodnią się w końcu po tym deszczu
Ja dziś leniuchuję,więc deszcz mi w niczym nie przeszkadza,niech pada dłuuugo
Też lubię ten naturalny corten dlatego m.in .hortki tnę dopiero w marcu
Moja Kiku w ciągu 2 dni przemieniła się w barwy czerwieni i pomarańczu...śliczna jest

Oj tak, szmaragdy miały strasznie sucho bo ich nie podlewałam dawno. Jakoś o rodkach pamiętam a o tujach nie.

Kiku takie ma kolorki? Cudnie Już się nie mogę doczekać tych przebarwień

Odpoczywaj, narobiłaś się ostatnio!
____________________
Zana 15:27, 10 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewuś, ależ masz pięknie wypełniony ogród. Listopad a jest co podziwiać. Miskanty robią świetną robotę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
eVka 15:28, 10 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mój mąż się śmieje, że sezon ogrodowy zakończony to żona przerzuca się na sezon zimowo-domowo-doniczkowy

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies