Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 22:54, 23 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa jaki trawniczek wykoszony idealnieeee ....ogród wygląda pięknie ….
ja już kosiarki pomyłam i schowałam ,a widzę ,że jeszcze można by skosić ….

tylko u mnie już zimno -dziś było tylko 3 stopnie ech …
buziaki
Trawnik ostatni raz skoszony, kosiarka jedzie do serwisu, żeby naszykowali ją na zimę.
Cieszę się, że Ci się podoba u mnie Mimo jesieni fajnie jest popatrzeć na rabaty Rzeczywiście zimnica u was, we Wrocławiu dzisiaj było słonecznie i 12 stopni.
Buziam
____________________
eVka 22:56, 23 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
HannaR napisał(a)
Jaki porządek!

Nic nie sprzątane na rabatach, tylko trawniczek skoszony. Jedynie różanka na wjazdowej przycięta.
Dziękuję Pozdrawiam!
____________________
eVka 23:00, 23 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Helen napisał(a)
Wypielęgnowane aż miło
Ewa, czy możesz mi napisać gdzie kupiłaś kwietniki? Może też się skuszę na większą ilość kwiatuchów?

Jasne, na All, już wysyłam linka na priv, ale z tego co widzę, one są już wyprzedane. Są takie same na All ale sporo droższe.
Mam 4 szt., dwa na zsze i dwa wyższe plus jeden podobny z Jyska.

Dzięki, Wypielęgnowane to za duże słowo, na rabatach od tygodni nic nie robiłam
____________________
eVka 23:02, 23 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kim napisał(a)
Ewciu, przepiękne jesienne fotki trawnik petarda

domowy ogród też imponujący

Dziękuję a ciekawa jestem jak trawnik będzie wiosną wyglądał, na pewno będę wertykulować i aerować.
Domowy ogród to taka namiastka prawdziwego ogrodu zimą. Robi sie powoli dżungla. Jutro jadę po kolejne tropikalne rośliny
____________________
eVka 23:04, 23 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)
A to my jeszcze dzisiaj pokosiliśmy w sensie odliścialiśmy trawnik .
Ale u mnie było +10 to całkiem ciepło zwłaszcza jak się człowiek gimnastykuje na rabatach.

To podobnie jak u nas, przyjemnie bardzo bylo Liści jeszcze mało, bo drzewa młode a jedyny duży orzech już dawno łysy i liście ogarnięte. Za kilka lat nie będzie tak łatwo jak już brzozy, graby, klony, buk podrosną.
____________________
kaz742011 09:29, 24 lis 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Cudne jesienne widoczki. Trawnikiem jestem zachwycona. Zazdroszę tego zielonego dywanu. Jest niesamowity.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
eVka 11:48, 24 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kaz742011 napisał(a)
Cudne jesienne widoczki. Trawnikiem jestem zachwycona. Zazdroszę tego zielonego dywanu. Jest niesamowity.

Dziękuję Kasiu Jesień jest piękna choć już chłodna, dzisiaj bez słońca, trochę ponuro, 10 stopni.
Dywanik daje radę mimo mojego totalnego braku umiejętności nawożenia, bo zawsze mi jakieś pasy i miziaje wychodzą.
____________________
sylwia_slomc... 13:52, 24 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Tak myślę o tych miscantech Ml w różach i na dłuższą metę mogą się nie sprawdzic bo one buduja bardzo szeroko kępe i coraz wyższe sa z roku na rok, mó po 4 latach mojego wzrostu i objąć trudno
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 18:26, 24 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tak myślę o tych miscantech Ml w różach i na dłuższą metę mogą się nie sprawdzic bo one buduja bardzo szeroko kępe i coraz wyższe sa z roku na rok, mó po 4 latach mojego wzrostu i objąć trudno

Tak, zdaje sobie z tego sprawę, że za jakiś czas może być z nimi ciasno, zobaczę jak będzie i najwyżej wykarczuję
Moje ML po dwóch latach już spore ale z drugiej strony zależy mi tam na buszu
____________________
DorKa 08:09, 25 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ten trawnik wygląda jak w środku lata normalnie. Ja koszę co tydzień ,żeby liście zbierać ale mój wygolony niziutko nie wygląda tak ładnie. Jesienne trawy w takiej ilości wyglądają bosko
Ewcia ta latarenka na dworze ( cuudna ) zostaje na zimę czy chowasz ją ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies