Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 21:05, 05 sty 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
Styczniowy ogród ma swój urok. Pięknie się prezentuje.

To prawda ale tylko pod warunkiem, że jest piękna pogoda. Jak ciemnica i deszcz to już nie jest tak fajnie.
Dziękuję, buziaczki!!!
____________________
Wiolka5_7 21:14, 05 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
effka napisał(a)

Wiolu, ja zawsze na zimę się gubię jakoś tak w zimie serca do tematów ogrodowych nie mam. Dzisiaj tak słonecznie i pięknie było, że jak wyszłam do ogrody od razu konewki chwyciłam i zaczęłam opróżniać zbiorniki na deszczówkę szmaragdy i rodki dostały porządna porcję picia na zimę.

Wiolu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!



Rozumię, są inne tematy i sprawy zimą....ja też mało się udzielam,chociaż aglądam
Zaraz chowam ozdoby świąteczne i chce mi się wiosny ! w biedrze widziałam już hiacynty....trzeba sobie kupić na przywołanie wiosny

Słoneczko to i mnie pobudza do życia zimozielone na pewno się ucieszyły z deszczówki

Dziękuję, oby był jeszcze lepszy niż poprzedni !

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:22, 05 sty 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)



Rozumię, są inne tematy i sprawy zimą....ja też mało się udzielam,chociaż aglądam
Zaraz chowam ozdoby świąteczne i chce mi się wiosny ! w biedrze widziałam już hiacynty....trzeba sobie kupić na przywołanie wiosny

Słoneczko to i mnie pobudza do życia zimozielone na pewno się ucieszyły z deszczówki

Dziękuję, oby był jeszcze lepszy niż poprzedni !


Tak, to prawda, zajęci byliśmy od listopada kupnem nowego auta, tak się zaabsorbowaliśmy tym tematem, że dopiero teraz zauważyłam, że stałam się specjalistą ds. motoryzacyjnych ehehhe
Tak mam, że jak w coś się wkrecę to nic innego poza tą sprawą nie widzę.

Ja jeszcze trochę się nacieszę choinką i ozdobami, uwielbiam święta i wszystko wokół tego. Pewnie dopiero pod koniec stycznia rozbierzemy ozdoby świąteczne. A potem.... PROJEKT WIOSNA!!! Od lutego będę myśleć już tylko o wiośnie

Oglądam Twoje fotki na fejsie. Boskie wspomnienia sezonu!
____________________
Wiolka5_7 22:28, 05 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
effka napisał(a)

Tak, to prawda, zajęci byliśmy od listopada kupnem nowego auta, tak się zaabsorbowaliśmy tym tematem, że dopiero teraz zauważyłam, że stałam się specjalistą ds. motoryzacyjnych ehehhe
Tak mam, że jak w coś się wkrecę to nic innego poza tą sprawą nie widzę.

Ja jeszcze trochę się nacieszę choinką i ozdobami, uwielbiam święta i wszystko wokół tego. Pewnie dopiero pod koniec stycznia rozbierzemy ozdoby świąteczne. A potem.... PROJEKT WIOSNA!!! Od lutego będę myśleć już tylko o wiośnie

Oglądam Twoje fotki na fejsie. Boskie wspomnienia sezonu!


Też chętnie bym się takim tematem zainteresowała, ale narazie zmiana auta to pieśń przyszłości
Fajnie,że się wkręciłaś

To trzymam za słowo.... od lutego Projekt Wiosna u Ewci

Wrzuciłam parę fotek ku pamięci.... nie mogę się doczekać wiosny
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gosialuk 08:28, 06 sty 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ewa pozdrawiam.
Dobrze, że zimy łagodne, to więcej cię będzie na forum.
Wszystko piękne. Pióropusze traw robią robotę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Wiolka5_7 09:11, 06 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Ewcia a jakie masz plany na ten sezon ? ja póki co większych prac nie planuję,ale znając mnie to coś na pewno wymyślę, ha ha
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wendy79 11:11, 06 sty 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ewa, macham. Ogród prezentuje się świetnie. Wczoraj był taki piękny dzień, że osobiście poszłam do warzywnego po warzywa na obiad (bo nadal nie wykopałam )i buzię do słoneczka wyciągałam, a dzisiaj bleee. Ja też się żegnam zaraz ze Świętami (bo w tym roku nie było nam po drodze) i myślę o sianiu, przesadzaniu itp itd
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
eVka 11:45, 06 sty 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Też chętnie bym się takim tematem zainteresowała, ale narazie zmiana auta to pieśń przyszłości
Fajnie,że się wkręciłaś

To trzymam za słowo.... od lutego Projekt Wiosna u Ewci

Wrzuciłam parę fotek ku pamięci.... nie mogę się doczekać wiosny

My poprzednim jeździliśmy 10 lat więc przyszła pora no nowy

Oj będzie wkręt na wiosnę, będzie. Ciekawa jestem cebulek, które zasadzilam jesienią. Niemoge się doczekać tej ferii kolorów!

Wczoraj jak nie mogłam zasnąć oglądałam Twoje fotki z wiosny i aż miło się zasypiało!!!!
____________________
eVka 11:47, 06 sty 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gosialuk napisał(a)
Ewa pozdrawiam.
Dobrze, że zimy łagodne, to więcej cię będzie na forum.
Wszystko piękne. Pióropusze traw robią robotę.

Gosiu Bardzo mi miło, że zagldavie do mnie choć z moją obecnością u uwas kiepsko. To naprawdę super uczucie!
Pióropusze miskantów są niesamowite, to prawda że robią zimą za główną dekorację mojego ogrodu Nie będę ich wiązać, bo podejrzewam, że śniegu jakoś specjalnie dużo tej zimy nie będzie.
Buziaki w Nowym Roku!
____________________
eVka 11:49, 06 sty 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Ewcia a jakie masz plany na ten sezon ? ja póki co większych prac nie planuję,ale znając mnie to coś na pewno wymyślę, ha ha

Wiolu, to pytanie za 100 punktów!!! Oficjalnie ogłosiłam mężowi memu, że obiecuję nie kupować już żadnych większych roślin i OSZCZĘDZAĆ (kupno nowego auta z salonu szarpnęło budżetem) a w planach na ten rok jeszcze wymiana pieca na gazowy i remont łazienki, więc rozumiesz....
Oczywiście większe rośliny to większe rośliny a maluchami zawsze można się pocieszyć
Suma sumarum zarys ogrodu pozostanie w tym roku bez zmian (chyba)
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies