Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

DorKa 11:17, 19 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wow, super busz! Podobają mi się te metalowe stojaki i domki bardzo.
Przekonałaś mnie Zakupie eMusiowi roślinki Zacznę od skrzydłokwiatów do oczyszczenia powietrza.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Pszczelarnia 11:18, 19 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
effka napisał(a)
Dziewczyny, na zimowy czas przerzuciłam się na domowe roślinki, obkupiłam się jak dzika, kilkunastoma pięknymi roślinami doniczkowymi, oczywiście róże monstery, kroton, pilea, alocasia, sanseweria, filodendrony, palmy, benjaminy, fikusy etc. No odbiło babie Do tego wiklinowe osłonki, kwietniki metalowe etc. Jeszcze trochę a będę przedzierać się przez mój mały domek jak przez zielony busz
Córa zbiera kaktusy, mąż zaraz będzie ozdabiał dom na święta... no wiecie


Taki czas domowy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kasiab 11:23, 19 lis 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Ewuś piękne nowe nabytki
____________________
Kasia - tu na razie jest...
mrokasia 11:54, 19 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wow, ależ masz zielonego domowego! Ja właśnie wybieram się dziś po skrzydłokwiata do dolnej łazienki. Obecnego zamordowałam, chyba nadmierną troską... w górnej łazience, do której rzadko zaglądam skrzydłokwiat ma się świetnie. Rzadko podlewany, w lato ma baaaardzo ciepło i rośnie jak gdyby nigdy nic...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 12:04, 19 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
No pięknie się zakwiatkowałaś
Super te roślinki domowe
Kwietniki fajne a jeszcze będą kolejne....extra mamy te same gusta
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 12:38, 19 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Wow, super busz! Podobają mi się te metalowe stojaki i domki bardzo.
Przekonałaś mnie Zakupie eMusiowi roślinki Zacznę od skrzydłokwiatów do oczyszczenia powietrza.

Cieszę się, że tak się wzajemnie zarażamy roślinami, Wiola mnie a ja Ciebie Skrzydłokwiat ponoć bezobsługowy, byleby zostawić go w spokoju i rzadko podlewać, podobnie monstera a sanseveria to już w ogóle żelazna roślina Dzięki i trzymam kciuki
____________________
eVka 12:38, 19 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pszczelarnia napisał(a)


Taki czas domowy.

Dokładnie! Pozdrawiam Ewuniu
____________________
eVka 12:39, 19 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Ewuś piękne nowe nabytki

Dziękuję Kasiu, doniczek na rabaty już nie kupuję bo zima idzie to choć domowymi się pochwalę. Muszę podpowiedzać wasze wątki bo coś ostatnio zaległości mam, wstyd przyznać.
____________________
eVka 12:41, 19 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Wow, ależ masz zielonego domowego! Ja właśnie wybieram się dziś po skrzydłokwiata do dolnej łazienki. Obecnego zamordowałam, chyba nadmierną troską... w górnej łazience, do której rzadko zaglądam skrzydłokwiat ma się świetnie. Rzadko podlewany, w lato ma baaaardzo ciepło i rośnie jak gdyby nigdy nic...

Kasiu, super, kupuj kupuj, najlepiej duże okazy Do łazienki kupię Zamioculcasa bo u mnie okienko malutkie i ciągle zasłoniete i słońca brak. Ciekawe czy skrzydłokwiat dałby radę.
Dzięki!
____________________
eVka 12:42, 19 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
No pięknie się zakwiatkowałaś
Super te roślinki domowe
Kwietniki fajne a jeszcze będą kolejne....extra mamy te same gusta

Wiolu, dzięki moja inspiratorko (jest w ogóle takie słowo??!!)
Kwietniki zaraz będą w paczkomacie, nie mogę się doczekać Trzeba jeszcze do nich jakieś większe rośliny kupić
Gusta mamy podobne, to prawda
No i nie pochwalilam Twojego nowego (znanego mi ) avatarka. Cudo!!!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies