Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Magleska 18:22, 26 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Ewa
pięknie popracowałaś
warzywniczek będzie...…... ….. to super.....masz już wizję jaki będzie -coś podobnego ,jak u Przemka ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 18:36, 26 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Aaaale Ci zazdroszczę!
Ja się dalej leczę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 19:23, 26 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa
pięknie popracowałaś
warzywniczek będzie...…... ….. to super.....masz już wizję jaki będzie -coś podobnego ,jak u Przemka ?

Bardzo się cieszymy własnoręcznie wykonanymi grządkami. Zamawiam zaraz nasionka i będziemy siać To będą zwykłe grządki ściółkowane skoszona trawą, coś jak u Przemka ale on ma to w takiej bajkowej otoczce, że u mnie na to nie ma szans. Troszkę kwiatów bylinek na pewno posadzę, głównie nadwyzki z mojego ogrodu Sama jestem ciekawa co wymyślę, bo na razie wszystko na bieżąco ogarniam, jak nigdy bez planu.
____________________
eVka 19:31, 26 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)
Aaaale Ci zazdroszczę!
Ja się dalej leczę

Zdrówka Johanka!!! Jutro chcemy skończyć kopanie, potem przemieszanie z kompostem i obornikiem, potem będzie grabienie, tyczenie grządek i kombinowanie gdzie posadzić byliny gdzie posiać warzywa
Na bank będą różne sałaty, marchewka, pietruszka, buraczki, cebula, por, seler, pomidorki koktailowe, cukinia, dynia, (pomidory malinowe i paprykę rodzice sadza w foliaku), pewnie jeszcze coś kupię.
____________________
eVka 19:33, 26 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Macie jakiś sprawdzony sklep z nasionami warzyw najlepiej taki, który sprzedaje na All... ?
____________________
Magleska 19:44, 26 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
wysłałam Ci na priv
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 19:47, 26 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
wysłałam Ci na priv

Danke!!! Zamawiam
____________________
Johanka77 19:56, 26 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Zdrówka Johanka!!! Jutro chcemy skończyć kopanie, potem przemieszanie z kompostem i obornikiem, potem będzie grabienie, tyczenie grządek i kombinowanie gdzie posadzić byliny gdzie posiać warzywa
Na bank będą różne sałaty, marchewka, pietruszka, buraczki, cebula, por, seler, pomidorki koktailowe, cukinia, dynia, (pomidory malinowe i paprykę rodzice sadza w foliaku), pewnie jeszcze coś kupię.


No zuchy z Was!

A ja siedzę cały czas w sklepie internetowym i wrzucam i wyrzucam z koszyka
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Dorii 20:06, 26 mar 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ach to uzależnienie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 21:43, 26 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kupowanie jest fajne szczególnie jak się siedzi w domu Nakupowałam mnóstwo nasion, oczywiście o wiele więcej niż planowałam, dobrze, że terenu na grządki sporo, działka obok stoi pusta, będą warzywka jak co roku, tylko tym razem mojego autorstwa.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies