Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

kaz742011 22:50, 07 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Współczuję ulewy. U nas przeszła burza popołudniu, ale na szczęście obyło się bez strat.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Wani 22:51, 07 cze 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
effka napisał(a)



Jestem załamana tą ulewą, wszystko pod wodą, chodniki, podjaz, część rabat. Oby szybko przeszła bo mi się rośliny potopią.


Boję się wyjrzeć za okno....
____________________
Ania Pod bosymi stopami
eVka 22:58, 07 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kaz742011 napisał(a)
Współczuję ulewy. U nas przeszła burza popołudniu, ale na szczęście obyło się bez strat.

Zobaczymy jak ogród będzie wyglądał rano, na razie jest nędznie ale może przesadzam i woda jutro się wchłonie.
Zaczynam myśleć o wykopaniu ogrodu deszczowego, gdzie spływałby nadmiar wody, który nie mieści się w zbiornikach na deszczówkę. Będą nowe dofinansowania w WFOŚ na zagospodarowywanie deszczówki.
____________________
eVka 23:01, 07 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wani napisał(a)


Boję się wyjrzeć za okno....

Ja latałam i podłączam węże do zbiorników żeby spuszczać z nich wodę, bo niestety trzy rury spustowe są tylko wpięte do beczek a do studni chłonnych nie i nadmiar wody wylewa się na taras i rabaty.
Muszę szybko ogarnąć temat, bo zapowiadają mokre tygodnie.
Trzymam kciuki, żeby u Ciebie było ok
____________________
Magleska 11:04, 08 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18613
Ewcia pięknie masz ,na bogato
busz na rabatach -uwielbiam takie klimaty ....gdzie nie spojrzę tam pięknie -z matą fajnie na płocie ,przedogródek też nabrał ciała -super masz
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 11:35, 08 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
O matko jakie zaległości mam...
15 stron u Ciebie to ponad 150 wpisów, zdjęcia przeleciałam i powiem Ci ,że super sobie wszystko ogarnęłaś, na medal!
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kawa 12:17, 08 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ewunia ale bujność !! hakonki piękne! i ogólnie cały ogródek
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 14:47, 08 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewcia pięknie masz ,na bogato
busz na rabatach -uwielbiam takie klimaty ....gdzie nie spojrzę tam pięknie -z matą fajnie na płocie ,przedogródek też nabrał ciała -super masz
Buziaki

Madziu, dziękuję za komplementy ogródkowe Wjazdowa jest na mega bogato hehe, roślin upchanych ile wlezie!
Ty też lubisz wiem wiem pięknie u Ciebie
Mata na płocie to był mega fajny pomysł, w dodatku mojego M.
Buziaki!
____________________
eVka 14:50, 08 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
O matko jakie zaległości mam...
15 stron u Ciebie to ponad 150 wpisów, zdjęcia przeleciałam i powiem Ci ,że super sobie wszystko ogarnęłaś, na medal!

Daria! Nowy boski avatarek, piękna kobitka z pięknym rododendronem = duet idealny!!!

No ostatnio pstrykam foty w końcu to i strony się produkują jak szalone
Dziękuję za miłe słówka
Buziaki!!!
____________________
eVka 14:53, 08 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
Ewunia ale bujność !! hakonki piękne! i ogólnie cały ogródek

Dziękuję Kamilo, bujność to dobre określenie, soczysta zielona bujność przeplatana kwieciem. Do tego stopnia pokochałam gęstwiny i bujność w ogrodzie, że obsadzam każdy cm2 wolnej przestrzeni, oczywiście starając się zachowywać właściwe odległości (a przynajmniej się staram). Denerwuje mnie jak widać korę, ma być gęsto i obficie!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies