Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

sylwik69 20:22, 05 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
O kurcze ale pech z tym kolanem szybkiego powrotu do zdrowia fotele super!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
SylwiaBe 21:23, 05 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
No to żeś się dorobiła koleżanko ale przynajmniej trochę odpoczniesz
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
eVka 21:48, 05 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Malgosik napisał(a)
Hej.
Czy masz może u siebie klony Purple Globe?

Purple Globe nie mam, mam klona Globossum Gold.
____________________
eVka 21:51, 05 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwik69 napisał(a)
O kurcze ale pech z tym kolanem szybkiego powrotu do zdrowia fotele super!

Powiem Ci, że nie moge w to uwierzyć, z kolanem nie ma żartów i bardzo się boję, żeby nie było zmasakrowane... Jestem dobrej myśli.
Dziękuję. Fotele są super, szkoda że nie mogę sie nimi teraz w pełni nacieszyć. Miałam tyle ogrodowych planów, m. in. remont stołu drewnianego przy którym te fotele mają stać.
____________________
eVka 21:54, 05 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SylwiaBe napisał(a)
No to żeś się dorobiła koleżanko ale przynajmniej trochę odpoczniesz

Eh, nic nie mów... No wolałabym odpoczywać bardziej aktywnie, choć wczoraj jeszcze przed wypaskiem powiedziałam, że chętnie jeszcze bym posiedziała w wsomu, to mam...
____________________
eVka 21:59, 05 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Tylko jedna fotka z ogrodu bo nie mam jak wiecej zrobić



Busz totalny!!!

A i córa mi warzywnik obfociła


____________________
eVka 22:00, 05 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
____________________
galgAsia 07:36, 06 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Oj, Ewa, trochę pechowo zakończyłaś wakacje... Oby tylko nie było zerwane więzadło krzyżowe
Ale warzywnik to Ty kochana masz po horyzont Super sprawa I wszystko takie duże, wyrośnięte, dorodne
Trzymam kciuki za dzisiejszą diagnozę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
eVka 12:50, 06 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
galgAsia napisał(a)
Oj, Ewa, trochę pechowo zakończyłaś wakacje... Oby tylko nie było zerwane więzadło krzyżowe
Ale warzywnik to Ty kochana masz po horyzont Super sprawa I wszystko takie duże, wyrośnięte, dorodne
Trzymam kciuki za dzisiejszą diagnozę

Bardxo pechowo, orteza i siedzenie w domu, czekam na rezonans pojutrze i zobaczymy co dalej, podejrzenie, że coś z łękotką, reszta ok.

Warzywnik Cuuudo, rodzice bardzo dbają a teraz jak zobaczyli moją nogę to od razu rzucili się do plewienia rabat a brat kosi trawnik, kochani są, wiedzą, że serce mi pęka jak ogród stoi zaniedbany. Mąż biedny biega wokół mnie, eh
Dziękuję Ci kochana! Pozdrawiam
____________________
Iwonka 19:49, 06 lip 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ewuś trzymaj się!!! Ależ miałaś pecha, oby jutrzejsze badanie nieco uspokoiło sytuację i wynik nie był zły...
Takie fajne mieliście wakacje, tyle ładnych miejsc zobaczyłaś. Po takim odpoczynku, tylu inspiracjach u Hortulusa człowiek ma wenę a tu taka lipa... Współczuję ci bardzo. Dobrze, że masz oparcie w Rodzince, super ci pomagają. Będzie dobrze! Najgorsze są pierwsze dni, potem człowiek przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. Oby ta stara, sprawna jak najszybciej wróciła!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies