Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

sarenka 19:58, 06 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiadomo, jak długo będziesz uziemiona? Szybkiego powrotu do zdrowia
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 20:20, 06 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
O kurka, a to się narobiło . Współczuję i trzymam kciuki za szybki powrót do formy. Dobrze, że masz takie wsparcie w rodzinie.
Piękną miałaś wycieczkę!
Buziaki!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Malgosik 20:21, 06 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
effka napisał(a)

Purple Globe nie mam, mam klona Globossum Gold.

Ok. Dzięki. Szukam czerwonego kulistego.
Nie wiedziałam że jest Globosum Gold. Znam tylko Globosum i Golden Globe.
____________________
Ogród na glinie
Magleska 21:04, 06 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Ewuś ....trzymam kciuki ,żeby ta kontuzja nie była zbyt poważna -daj znać po rezonansie....

wycieczka wakacyjna piękna ,a w Twoim ogrodzie cudowny busz i warzywnik rewelacyjny
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 21:31, 06 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Ojej ,ale się porobiło Effcia trzymam kciuki, oby było dobrze
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:31, 06 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
Ewuś trzymaj się!!! Ależ miałaś pecha, oby jutrzejsze badanie nieco uspokoiło sytuację i wynik nie był zły...
Takie fajne mieliście wakacje, tyle ładnych miejsc zobaczyłaś. Po takim odpoczynku, tylu inspiracjach u Hortulusa człowiek ma wenę a tu taka lipa... Współczuję ci bardzo. Dobrze, że masz oparcie w Rodzince, super ci pomagają. Będzie dobrze! Najgorsze są pierwsze dni, potem człowiek przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. Oby ta stara, sprawna jak najszybciej wróciła!

Iwonko, bardzo Ci dziękuję Ciężko bez codziennej aktywności. Leżę na leżaku w ogrodzie, czytam książki, siedzę w necie i tyle. Pilnuję trraz diety bo jestem totalnie bez ruchu i wiadomo jak to sie może skończyć...
Inspiraxji mnostwo mam w głowie, układam sobie wszystko i planuję, jak już kolanko będzie oki będę działać moi kochani rodzice wyplewili mi wszystkie rabaty! Po prostu w ssoku jestem Beat właśnie kosi wysoki trawnik, uff
Ciężko się skacze o kulach, muszę się tego nauczyć. Oby tylko obyło się bez operacji kolana, bardzo sie tego boję...
____________________
eVka 21:35, 06 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)
Wiadomo, jak długo będziesz uziemiona? Szybkiego powrotu do zdrowia

Min. 4 tygodnie w ortezie, nie wiadomo co i jak dalej, zobaczę po rezonansie. Dziękuję
____________________
eVka 21:41, 06 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
O kurka, a to się narobiło . Współczuję i trzymam kciuki za szybki powrót do formy. Dobrze, że masz takie wsparcie w rodzinie.
Piękną miałaś wycieczkę!
Buziaki!

Kurka, Kurka! Dzięki Rodzinka kochana na maxa! Wszyscy Mam dużo szczęścia
____________________
eVka 21:44, 06 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Malgosik napisał(a)

Ok. Dzięki. Szukam czerwonego kulistego.
Nie wiedziałam że jest Globosum Gold. Znam tylko Globosum i Golden Globe.

Tak, jest Globossum Gold Na etykiecie było naoisane tylko Globossum ale zdecydowanie ma złote listki więc chyba trafiła mi się odmiana Gold.
Purple Globe rośnie na mojej ulicy, mam zdjęcie jak chcesz, kiedys komuś wklejałam
____________________
eVka 21:51, 06 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewuś ....trzymam kciuki ,żeby ta kontuzja nie była zbyt poważna -daj znać po rezonansie....

wycieczka wakacyjna piękna ,a w Twoim ogrodzie cudowny busz i warzywnik rewelacyjny
Buziaki

Madziu kochana, dziękuję Chwila, mała mokra plamka na podłodze i trach...
Dam znać na pewno.
Busz ogrodowy mnie zachwyca, leżę na leżaku i podziwiam Róże Pomponella szaleją, mają takie piękne bukiety, które aż sie uginają od ciezaru kwiatów, pomiędzy trawami wyglądają obłędnie. Jutro będę skakać na jednej nodze i obcinać przekwitłe pąki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies