Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

sarenka 20:33, 18 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
effka napisał(a)

A ja lubię, fajnie wyglądają jeszcze w połączeniu z rozplenicami, ktore tam też rosną ale bidule nie mają za wiele miejsca na prezentację swych uroków

A ja ostatnio usłyszałam,że rozchodniki są ble i psują u mnie rabatę. Rosną z hameln do tego hakone, Baronesse, jeżówki. mi się to połączenie podoba
____________________
Magda W samym sloncu
eVka 20:51, 18 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sarenka napisał(a)

A ja ostatnio usłyszałam,że rozchodniki są ble i psują u mnie rabatę. Rosną z hameln do tego hakone, Baronesse, jeżówki. mi się to połączenie podoba

To bardzo podobne zestawienie jak u mnie, też mam jeżówki, hameln, a hakone kawalek dalej. Super zestaw, idę go Ciebie zobaczyć.
____________________
ajka 20:55, 18 lip 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
effka napisał(a)

Tak, to tawuła Goldflame, lubię ją bo szybko rośnie, świetnie się formuje i nie choruje (jakie rymy hehe)


Fajnie, bo mam jej sporo
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 20:56, 18 lip 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
effka napisał(a)

Carex Elata Świecą tak, że mogłyby drogę oświetlać
Fajne ale jakoś dziwnie sie wykładają, tak jak by łamią. Nie wiem o co kaman. Może kot je niszczy kładąc się na nie. Kto wie.


Zapisuję. Gdzieś muszę ją wcisnąć u siebie
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
kasiek 20:57, 18 lip 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
effka napisał(a)

Jestem z nichega zadowolona pod względem użytkowym jak i estetycznym.
Dofinansowania są w różnych miastach różne, musisz poczytać jak jest u Ciebie Mozna by korzystać z ogólnokrajowego dofinansowania Moja Woda ale tam chyba trzeba kupic pojemniki na deszczówkę o pojemności 1 m3 czyli wielkie ale musisz doczytać.


Dzięki, zaraz zasiadam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
eVka 21:04, 18 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)


Fajnie, bo mam jej sporo

Można ją ciąć w kule, w obwódki niskie, wysokie, naprawdę jest plastyczna i zmienna jeśli chodzi o kolory w poszczególnych porach roku.
____________________
eVka 21:05, 18 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)


Zapisuję. Gdzieś muszę ją wcisnąć u siebie

Lubią wilgotną glebę i półcień.
____________________
eVka 21:05, 18 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiek napisał(a)


Dzięki, zaraz zasiadam

Trzymam kciuki, żeby u was były dofinansowania
____________________
Nowa12 21:08, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)

Jestem z nichega zadowolona pod względem użytkowym jak i estetycznym.
Dofinansowania są w różnych miastach różne, musisz poczytać jak jest u Ciebie Mozna by korzystać z ogólnokrajowego dofinansowania Moja Woda ale tam chyba trzeba kupic pojemniki na deszczówkę o pojemności 1 m3 czyli wielkie ale musisz doczytać.


Dobrze piszesz Ewa. Naziemne zbiorniki trzeba kupić 2 o pojemności każdy 1 m3. Obdzwoniłam fundusz ochrony środowiska żeby się upewnić.
Chciałam skorzystać z tego projektu ale nie chcę 2 takich gigantycznych zbiorników. Więc w zasadzie mozna by kupić małe zbiorniki a uzyskać dofinansowanie tylko do aparatury przyłączeniowej. Trochę bez sensu jak dla mnie ten projekt.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sarenka 21:15, 18 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
effka napisał(a)

To bardzo podobne zestawienie jak u mnie, też mam jeżówki, hameln, a hakone kawalek dalej. Super zestaw, idę go Ciebie zobaczyć.

Raczej nie znajdziesz chyba dawno zdj tej rabaty robionej z odległości nie wstawiłam a teraz to ona cała biała jest od pyłu od cięcia kostki :/

To moja ulubiona póki co rabata choć ta z hortkami też lubię
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies