Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

mrokasia 00:03, 24 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18039
effka napisał(a)


Po deszczach wszystko rośnie, trawnik zarósł, muszę jutro przelecieć kosiarką na szybko przed urlopem.

Buziaki wszystkim zaglądającym


Tylko nie przytnij za krótko bo Ci wyschnie podczas upałów.
Miłego urlopowania .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 07:31, 24 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale fajny wypad miałyście widać szczęście na twarzach

Twój ogród zachwyca bujnością, a Giardina wprost obłędna
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
oliwka 07:50, 24 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
effka napisał(a)

Dzięki Martuś, jeszcze dwa miesiące temu była taka


Ewa, po prostu czad!!!! Dzięki za to zdjęcie bo już zapomniałam jak szybko w zdrowym ogrodzie rośliny przybierają na masie. Pięknie jest u ciebie, a twój trawnik jest boski i ten porządek w nasadzeniach.

Skoro nawet twój sąsiad uważa twój ogród za wzór to nie ma lepszego potwierdzenia dla urody twojego ogrodu.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
ajka 08:59, 24 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4013
Przytarasowa wygląda pięknie, zmiana po dwóch miesiącach niesamowita, jakby rok minął.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 09:09, 24 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dwa miesiące i taka zmiana, tylko zdrowa gleba może tak ładnie wykarmić Czuję, że będzie się jeszcze niejedno działo z ogrodem w sezonie, jak ogrodniczka dotankuje energii na urlopie?
eVka 09:15, 24 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Tylko nie przytnij za krótko bo Ci wyschnie podczas upałów.
Miłego urlopowania .

Spoko, Kasiu, tak nam przez kilka dni dolało, że trawnik aż chlupie z nadmiaru deszczu. Spokojnie wystarczy na tydzień bez podlewania Ma jeszcze jutro i pojutrze padać, bosko! Jadę na urlop daleko, więc we Wro może padać
Sypnęłam nawóz i nie nadążam z koszeniem, dwa razy w tygodniu muszę.

Dzięki Kasiu
____________________
eVka 09:17, 24 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Ale fajny wypad miałyście widać szczęście na twarzach

Twój ogród zachwyca bujnością, a Giardina wprost obłędna

Wypad cudny Nigdy nie pomyślałabym, że poznam takie ciekawe osoby na forum ogrodowym!

Ogród po deszczach zachwyca, wszystko aż kipi Jedynie róże niezbyt zadowolone z intensywnych opadów i płatki opadają...

Buziaki!
____________________
eVka 09:50, 24 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)

Ewa, po prostu czad!!!! Dzięki za to zdjęcie bo już zapomniałam jak szybko w zdrowym ogrodzie rośliny przybierają na masie. Pięknie jest u ciebie, a twój trawnik jest boski i ten porządek w nasadzeniach.

Skoro nawet twój sąsiad uważa twój ogród za wzór to nie ma lepszego potwierdzenia dla urody twojego ogrodu.

Kasia (haha to trzecia Kasia, której dzisiaj odpowiadam ), w ogrodzie wszystko rośnie bardzo szybko a jak są deszcze, to już w ogóle szał Dzięki kochana!
Ty to potrafisz lać miód na me serce

Sąsiad jest niesamowity! Tak się zachwyca moim ogrodem, że aż mi nie zręcznie czasami...
____________________
SlonecznyOgrod 10:59, 24 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ewka nowa rabatka pięknie się zagęściła
Ogólnie to cały ogród ładnie sobie urządziłaś, teraz to już wszędzie masz bujnie i pięknie
Sąsiad ma najlepszy wzór!
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 12:33, 24 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)
Przytarasowa wygląda pięknie, zmiana po dwóch miesiącach niesamowita, jakby rok minął.

Mnie zaskakuje zawsze jak te rośliny szybko rosną, czasami kwestia tygodnia i z małej roślinki robi się olbrzym...
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zrobienie tej ścieżki. Nie musze mówić, że to zasługa O. Dziewczyny mnie kiedyś namówiły i po czasie sobie o tym przypomniałam i zrealizowałam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies