Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Johanka77 22:53, 13 lis 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
Pozdrawiam was listopadowo-kolorowo-jesiennie

Hakonkowy zawrót głowy. Pięknie się w tym roku przebarwiły na jesień.

Beni Kaze



Aureola


All Gold


Marca


Hakone mają zdecydowanie swój rok! W każdym ogrodzie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 09:44, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sylvana napisał(a)


Dzięki
Moje rosną przy Fairy i Pink Fairy, więc trzeba będzie znów ryć na wiosnę.
Jedna roślina do zmiany a pół ogrodu do przekopania....

Pochwały się należały więc zostawiłam i już

Oj tak, rośliny sadzimy jako tycie i wydaje się, że przecież miejsca jest full a tu po dwóch latach okazuje się, że ciasnota totalna! Sprawdziłam i sadziłam seslerie jesienne na różance co metr a widzisz i tak zdecydowanie za gęsto. Ładnie to wygląda bo mają idealny odstęp ale patrząc z perspektywy róż zdecydowanie za gęsto bo róże lubią mieć miejsce tylko dla siebie.

Dzięki!
____________________
eVka 09:46, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)


Twoje wrzosy zachwycają mnie nieustannie

Dzięki! Ja tez je uwielbiam a powiem Ci, żed już miałam na nich krzyżyk postawić bo wiele mi wypadało po zimie i ciągle dosadzałam nowe ale chyba te co przeżyły juz się zadomowia na stałe. Chcociaż, żeby nie było tak różowo-wrzosowo, na pewno dwa wykopie bo uschły, te które rosną przy ścieżce pod orzech, może dlatego, że są ciągle deptane...
____________________
eVka 09:48, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Hakone mają zdecydowanie swój rok! W każdym ogrodzie

Oj tak! Nigdy takie piękne nie były. A All Gold i Beni Kaze po prostu przesadzają ze swoją urodą haha
____________________
eVka 09:55, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękny słoneczny, ciepły (ponad 10 stopni było u nas) długi weekend za nami, zostawiam troszkę jesiennych fotek

____________________
eVka 09:58, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
____________________
eVka 10:02, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dekoracje jesienne przed domem, choć w tym roku jakoś wyjątkowo szybko mnie korci na zimowe klimaty i kupiłam już malutkiego świerczka w donicy przed dom.

____________________
eVka 10:04, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
W domu też ozdoby jesienne

____________________
Dorii 11:04, 15 lis 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
effka napisał(a)

Oj tak, rośliny sadzimy jako tycie i wydaje się, że przecież miejsca jest full a tu po dwóch latach okazuje się, że ciasnota totalna! Sprawdziłam i sadziłam seslerie jesienne na różance co metr a widzisz i tak zdecydowanie za gęsto. Ładnie to wygląda bo mają idealny odstęp ale patrząc z perspektywy róż zdecydowanie za gęsto bo róże lubią mieć miejsce tylko dla siebie.

Dzięki!


Hmmm, co metr to za gęsto mówisz? A z takich sadzonek z trzema źdźbłami to po jakim czasie potwory będą?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
mrokasia 11:10, 15 lis 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No ładniutko u Ciebie, ładniutko .
U nas długi weekend był przede wszystkim mglisty, pochmurny i mżawkowy . Beznadziejna pogoda.
A co do gęstego sadzenia - też tak sadzę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies