Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Wendy79 22:53, 28 sie 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ależ tu się dzieje, tyle wpisów... Cieszę się, że zdobyłaś namiar na obornik. Mój chyba nie wypali,bo się nie odzywa i telefonów nie odbiera. Cóż, muszę szukać dalej.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Kasiolaaa 23:26, 28 sie 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
tez mam Golden Princess jest ok szybko rosnie to konskiego nawiozlas dobrodziejstwa zazdroszcze kto ci ladowal do wora ja w tamtym roku reklamowke duza zebralam od kolezanki sasiada to malo wnetrznosci nie wyzygslam hihihi ale kwiatuchy rosly jak na drozdzach
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 08:50, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Pomysł na przedpłocie bardzo fajny,też bardzo lubię te tawuły...mam nawet 3 szt. no i z miskantami bedzie super

Wiolu, mam nadzieję, że fajnie wyjdzie. Mam zamiar podziałać na przedpłociu w weekend.
____________________
eVka 08:53, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wendy79 napisał(a)
Ależ tu się dzieje, tyle wpisów... Cieszę się, że zdobyłaś namiar na obornik. Mój chyba nie wypali,bo się nie odzywa i telefonów nie odbiera. Cóż, muszę szukać dalej.

moja koleżanka ma małą stadnine koni, tylko nie mam nigdy czasu, żeby tam jechać, aż w końcu mnie zmusiła. Mogę dać Ci namiar, z tym że, trzeba samemu sobie z padoka załadować do worków i samemu przywieźć. Kupki są czyste, bez słomy, piękne, zero zapachu, bo juz zleżałe samo złoto. Dzisiaj jadę po kolejne worki.
____________________
eVka 08:56, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
tez mam Golden Princess jest ok szybko rosnie to konskiego nawiozlas dobrodziejstwa zazdroszcze kto ci ladowal do wora ja w tamtym roku reklamowke duza zebralam od kolezanki sasiada to malo wnetrznosci nie wyzygslam hihihi ale kwiatuchy rosly jak na drozdzach

Tawuły bardzo szybko rosną, mam zamiar je mocno trzymać w ryzach.
Obornik koński czysty jak już jest zleżały ma zero zapachu, nawet mój eMek był w szoku, sama ładowałam z nim do worków łopatką. Ale ja wsiowa dziołcha jestem, mimo mieszkania we Wrocku od urodzenia i nie ruszają mnie rolnicze klimaty hehe

Właśnie się zastanawiam, czy juz teraz odgarniac korę z rabat i wprowadzać obornik do ziemi wokół roślin, czy czekac na jesień?
____________________
Toszka 09:53, 29 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Teraz dawaj ten cudny, bezzapachowy obornik
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kasiolaaa 10:02, 29 sie 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
mysle ze juz mozesz juz praktycznie wrzesien puki w miare pogoda nie pada na plecy to mozna obornik rozsypywac
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 10:04, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Toszka napisał(a)
Teraz dawaj ten cudny, bezzapachowy obornik

Hihi, oki doki, Toszka, czyli odgarnąć korę i lekko przekopać pazurkami wokół roślin?
____________________
eVka 10:04, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
mysle ze juz mozesz juz praktycznie wrzesien puki w miare pogoda nie pada na plecy to mozna obornik rozsypywac

Bedę działać
____________________
Toszka 10:17, 29 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
effka napisał(a)

Hihi, oki doki, Toszka, czyli odgarnąć korę i lekko przekopać pazurkami wokół roślin?


Tak

A pod rodki połóż bobki
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies