Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 10:42, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Toszka napisał(a)


Tak

A pod rodki połóż bobki

extra, dzięki
____________________
Kasiolaaa 11:37, 29 sie 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
dzialaj moja droga dzialaj
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
SlonecznyOgrod 12:39, 29 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ale ładne krzaczyska nabyłaś, superowe.
Golden princess przepiękna odmiana o złocistych listkach, już dawno mnie zachwycały. Widziałam w Mai w odcinku "Ogród na ósemkę" zresztą moim ulubionym, mam nagrany
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 12:50, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ale ładne krzaczyska nabyłaś, superowe.
Golden princess przepiękna odmiana o złocistych listkach, już dawno mnie zachwycały. Widziałam w Mai w odcinku "Ogród na ósemkę" zresztą moim ulubionym, mam nagrany

Dzięki, no fajne są, bardzo zadowolona jestem z tego zakupu, a kosztowały po 3,5zł za sztukę
Uwielbiam oglądac maję w ogrodzie, często sobie oglądam odcinki w TV, przydaje się opcja internetu w telewizorze
zapisuje ten odcinek do oglądnięcie (o ile juz go kiedyś nie widziałam )

Edit:
Widziałam ten odciek, to: Ogród wypoczynkowy w Dębicy (odc. 636)
Oglądnę go jeszcze raz pod kątem tawuł dzięki!
____________________
eVka 12:50, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
dzialaj moja droga dzialaj

____________________
Kasia_CS 13:00, 29 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
dlaczegou Ciebie muszę zawsze milion stron nadrabiac?! hehe ilosci konskiego złotka zazdraszczam Tawułki urocze, będzie pięknie na przedpłociu! aż żaluję, że pod płotem mam tylko chodnik, bo bym nawet zainwestowała dla dobra osiedla i upiększyła teren wokół bloku

Jeszcze co do qpy chciałam się upewnić- teraz dobry moment, żeby wyłożyć na rabaty pod warunkiem wprowadzenia w glebę i tylko przekompostowany? Pod rodki bez pazurkowania ze wględy na płytkie korzenie tak?

A taki świeży to na jesieni dopiero można machnąć na rabaty?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
HannaR 13:14, 29 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Świeży to Toszka radziła mi wrzucić teraz do kompostu. Do wiosny chyba się przekompostuje z tym kompostem.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
eVka 13:33, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
dlaczegou Ciebie muszę zawsze milion stron nadrabiac?! hehe ilosci konskiego złotka zazdraszczam Tawułki urocze, będzie pięknie na przedpłociu! aż żaluję, że pod płotem mam tylko chodnik, bo bym nawet zainwestowała dla dobra osiedla i upiększyła teren wokół bloku

Jeszcze co do qpy chciałam się upewnić- teraz dobry moment, żeby wyłożyć na rabaty pod warunkiem wprowadzenia w glebę i tylko przekompostowany? Pod rodki bez pazurkowania ze wględy na płytkie korzenie tak?

A taki świeży to na jesieni dopiero można machnąć na rabaty?

Kaiu przepraszam za produkcję stron na O. nie czytaj, tylko obrazki.
Przedpłocie to tak w zasadzie wizytówka posesji, więc stwierdzłam, że jednak zabiore się za nie, bo takie zachwaszczone kiespo o mnie świadczy...
Co do obornika, to nie jestem specjalistką ale Hania chyba dobrze pisze, że świeży dać do kompostu lub spryzmowac na zimę.
Ten mój obornik to całkiem przekompostowany nie jest, więc będę oddzielać bobki świeże od starych ehehehe ale robota!!!
____________________
Kasia_CS 14:30, 29 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kochane, u mnie nie ma miejsca na porządny (ani na mieporządny nawet kompostownik Nawet Toszka kiedyś pisała, że w przypadku takiego ogródka jak u mnie, trochę nie bardzo.. i nie mam go gdzie ukryć, wszędzie by raził, a w końcu mieszkam w bloku
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 14:51, 29 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Kochane, u mnie nie ma miejsca na porządny (ani na mieporządny nawet kompostownik Nawet Toszka kiedyś pisała, że w przypadku takiego ogródka jak u mnie, trochę nie bardzo.. i nie mam go gdzie ukryć, wszędzie by raził, a w końcu mieszkam w bloku

Jak masz kawałek miejsca to po prostu przekop obornik z ziemią.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies