Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 11:38, 18 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Toszka napisał(a)
to już nie niebieskie? Np. takie indygo

No ta czerwień zaczęła mnie korcić, generalnie niebieski, zielony, czerwony, te trzy mi się podobają Muszę z eMkiem pogadać. On zawodowo się zajmuję kolorami, elewacjami etc, więc na pewno doradzi.
____________________
DorKa 11:52, 18 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Czerwony też boski. Niebieski wprowadzi bardziej śródziemnomorski klimat. Zależy co chcesz osiągnąć
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 11:57, 18 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Czerwony też boski. Niebieski wprowadzi bardziej śródziemnomorski klimat. Zależy co chcesz osiągnąć

No śródziemnomorski jakoś nie bardzo pasuje do mojego ogrodu, zielony kojarzy mi się z ogrodem w stylu wiejskim, ten czerwony chyba taki bardziej neutralny, co?
____________________
Anda 11:59, 18 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33485
Czerwony neutralny raczej nie jest Mi się kojarzy pozytywnie z wiejską Skandynawią Ten ostatni link, który podałaś.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 12:08, 18 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)
Czerwony neutralny raczej nie jest Mi się kojarzy pozytywnie z wiejską Skandynawią Ten ostatni link, który podałaś.


Ooo, do Skandynawii mi bliżej mentalnie hehe, nawet wiejskiej taka surowość, szarośc, biel...drewno
____________________
DorKa 12:08, 18 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Anda napisał(a)
Czerwony neutralny raczej nie jest Mi się kojarzy pozytywnie z wiejską Skandynawią Ten ostatni link, który podałaś.



a mnie ze Śląskiem
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 12:09, 18 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


a mnie ze Śląskiem

hehe, gra w skojarzenia ciekawe co mój eMek powie na czerwień??!!
____________________
Kawa 12:31, 18 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no przedpłocie potrzebuje czasu
ale będzie ekstra
ludzie no cóż..szkoda komentować
ja zawsze uważam ze każdy powinien żyć jak chce a nie tak jak inni chcą
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 13:46, 18 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
no przedpłocie potrzebuje czasu
ale będzie ekstra
ludzie no cóż..szkoda komentować
ja zawsze uważam ze każdy powinien żyć jak chce a nie tak jak inni chcą

Dzięki Kamila ludzie to ludzie, nie ma co w ogóle sie nimi przejmować, ja się zawsze wkurzam na takie komentarze ale szybko mi mija
____________________
14:13, 18 wrz 2018
wcale nie musza być czerwone te okna ...wystarczy ze będą mahoniowe ...a przynajmniej tak odbieram kolor z tego ostatniego pina.

podobaja mi sie wszystkie inspiracje ...i nie wiem dlaczego w tym kraju boimi sie kolorów

PS. już sie spotkałam tu na forum z obrończyniami wykopywanych roślin ...i wielkie larum bywało kiedy ktos pisał o jakiejkolwiek rewolucji i wywalaniu roślin które akurat nie pasowały do nowej wizji rabaty czy ogrodu ...bo że to niby marnotrawstwo...więc tutaj tez nie wszystkie ogrodniczki sa takie otwarte na nowe pomysły i zawsze znajdzie sie ktos kto zechce klatą bronić pochruszcza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies