Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 08:48, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa jestem pierwszym klientem zapraszam

oj Madzia już nie pierwszym, kolejka jest hehe
____________________
eVka 08:52, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Wiedziałam kiedy przyjść: do mnie masz blisko a chce w tym roku zakładać trawnik także zapisuję się jako klientka jaka masz mieszankę o ile to nie tajemnica

O mamo ale klientów trzeba było na Akademii Rolniczej wybrać Architekturę Krajobrazu a nie Inżynierię Środowiska
Zakładanie ogrodów musi być świetną pracą i dawać mnóstwo satysfakcji

Co do mieszanki wybrałam Barenbrug Sport. Jest bardzo fajna ale wymaga częstego koszenia. Mocna, gęsta i ma ładny kolor. Koszenie przy prawidłowym nawożeniu co 4 dni.
____________________
eVka 08:59, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malinia napisał(a)
Ewa musisz zrobić instrukcję tych linii brzegowych trawnika ;-D mi też to nie daje spokoju ;D wiem wiem szpadelek no ale jak utrzymać taką linię na dłużej ?

Nagram filmik, serio
Najpierw szpadelkiem przy dłuuugiej desce tnę darń równiutko , potem wybieram to co się ucięło, ręka wyrownuję ziemię na brzegu, a na konuec zwykłymi nożyczkami tnę to co wystaje za kant.
Danusia kiedyś fajny instruktarz dawała. Robię tak jak ona
Jeśli chodzi o utrzymanie kantów, sprawa jest prosta. Jak widzisz po koszeniu, że kanty są zarosniete to nożyczki i trzeba oblecieć wszystko, jak włosy u fryzjera.
A grubsza robota z deską i szpadelkiem na wiosnę i jesień.
____________________
eVka 09:01, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A tak w ogóle to chciałam powiedzieć, że ... PADAAAAA!!! Deszcz pada deszcz, taki w sam raz ani za słaby ani za mocny. I mimo, że jest weekwnd to się baardzo cieszę z tego powodu. Moje poprzesadzane roślinki odetchną
____________________
Wiolka5_7 09:05, 27 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20722
Super ! Może i do mnie.dotrze wieczorkiem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 09:11, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Super ! Może i do mnie.dotrze wieczorkiem

Dmucham w Twoją stronę Niech pada kilka dni, ziemia jak pył sucha już jest a ja tylko trawnik podlewam bo sam się podlewa a eabay ostatnio nie mam kiedy.
____________________
kasiab 09:30, 27 kwi 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1544
Właśnie rozważam czy tą wersję czy Elite.... Przyjemna jest w dotyku? No wiesz tak że chce się aż stąpać po niej na boso?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
eVka 10:02, 27 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Właśnie rozważam czy tą wersję czy Elite.... Przyjemna jest w dotyku? No wiesz tak że chce się aż stąpać po niej na boso?

Hmm Sport na pewno jest mocniejsza, pewnie trochę twardsza ale chodzimy boso i jest super
____________________
Margerytka40 10:52, 27 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
U mnie tylko dużo chłodniej się zrobiło ale padać nic nie pada. M dziś działa z odwodnieniem więc właściwie do wieczora niech nie pada. Za to w nocy może lać, byłaby okazja sprawdzić czy wszystko działa tak, jak powinno
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Sima 11:53, 27 kwi 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Zawód „trawnikowca” jest intratny - zastanów się Ewa Masz naturalny talent
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies