Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Magleska 20:52, 26 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Ewa ...pięknie popracowałaś ... aż nie mogę doczekać się fotek nowej rabaty
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia73 21:18, 26 maj 2019


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Ewa pracowity weekend miałaś gratuluję
eVka 22:51, 26 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu, Magdo, dziękuję, popracowałam a to efekty. Rabata z bukiem jeszcze goła, tam gdzie kastra budowlana będzie mikro oczko wodne w otoczeniu hakonek, irysów niebieskich i nad nim klon palmowy "Bloodgood".

I pytanie, kominek malować na grafitowy czy taki jak garaż, czyli bardzo jasny szary.


I nowa mini rabatkami z klonem i ciekami
____________________
mrokasia 22:56, 26 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No, Ewcia, i klon w skarpetkach i buczek bardzo ładnie wyglądają. Ciekawa jestem tego mini-oczka.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 23:12, 26 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
No, Ewcia, i klon w skarpetkach i buczek bardzo ładnie wyglądają. Ciekawa jestem tego mini-oczka.

Dziękuję Kasiu, sama jestem ciekawa jak mi to oczko wyjdzie
____________________
Sima 23:13, 26 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
effka napisał(a)
Kasiu, Magdo, dziękuję, popracowałam a to efekty. Rabata z bukiem jeszcze goła, tam gdzie kastra budowlana będzie mikro oczko wodne w otoczeniu hakonek, irysów niebieskich i nad nim klon palmowy "Bloodgood".

I pytanie, kominek malować na grafitowy czy taki jak garaż, czyli bardzo jasny szary.



Ja tam zawsze jestem za ciemnym grafitem - ale to moje osobiste zboczenie ... zawsze można też argumentować, że brud mniej będziesz widzieć A masz nawiązanie do grafitu w otoczeniu?

U mnie masz świeże fotki jak rośliny wyglądają na takim tle.
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Magleska 06:45, 27 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Ewa świetnie wyszło-drzewa okazałe i od razu robią świetny efekt

….ten pomysł na mini oczka też mi chodzi po głowie ,ale Em jęczy ,że komarów będzie pełno ….muszę zrobić jak gdzieś pojedzie hihi


grilla bym pomalowała tak jak garaż ….wg mnie -jak będzie ciemny ,to będzie mocno rzucał się w oczy .....no chyba ,ze o taki efekt Ci chodzi



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 07:10, 27 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sima napisał(a)


Ja tam zawsze jestem za ciemnym grafitem - ale to moje osobiste zboczenie ... zawsze można też argumentować, że brud mniej będziesz widzieć A masz nawiązanie do grafitu w otoczeniu?

U mnie masz świeże fotki jak rośliny wyglądają na takim tle.

No właśnie, któraś z dziewczyn napisała, że jak kominek będzie grafitowy to będzie mniej widoczny, będzie też mniej widać ubrudzenia, no i mi się podoba taki kolor. Meble tarasowe, leżaki, latarnie, drzwi garażowe mam grafitowe, plus pewnie jakieś elementy na domu też będą grafitowe, bo będziemy go malować tak jak garaż plus wstawki grafitowe.

Widziałam u Ciebie ciemną ścianę, zawsze podobał mi się taki kontrast.
____________________
eVka 07:13, 27 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa świetnie wyszło-drzewa okazałe i od razu robią świetny efekt

….ten pomysł na mini oczka też mi chodzi po głowie ,ale Em jęczy ,że komarów będzie pełno ….muszę zrobić jak gdzieś pojedzie hihi


grilla bym pomalowała tak jak garaż ….wg mnie -jak będzie ciemny ,to będzie mocno rzucał się w oczy .....no chyba ,ze o taki efekt Ci chodzi




Podoba Ci się? Fajnie, bo nie byłam pewna tego ustawienia ale eMek mnie przekonał
Komarów się nie boję jakoś, choć od kilku dni po deszczach wieczorami trochę lata. Daaawno już nie mieliśmy z nimi problemów, czekamy na oprysk miasta.

Mówisz grill na jasno, no właśnie boję się odymienia, no i któraś pisała, że ciemniejszy będzie mniej widoczny i bądź tu mądry
____________________
eVka 07:24, 27 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
I jeszcze kilka wieczornych fotek nowych rabatek


Dzisiaj ciski pójdą do fryzjera i kanciki podobnie.



____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies