Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Kasiolaaa 15:38, 12 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewa przyszedl Kuba do Jakuba teraz ja bede sie wzorowac na tobie i twoich pomyslach i poradach ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 15:40, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Makusia napisał(a)
Kurcze serio rozplenice się sieją???? Ja w tym roku widzę tylko milion malusich rozchodników. Tez w szoku byłam skąd to się wzięło, myślałam, ze ukorzeniać trzeba.

A macie jakiś patent na ścinanie traw na wiosnę? Podkaszarka na żyłkę nie daje rady.

No chyba sieją, wstawię fotki, mam nadzieję, że się nie okaże że to chwasty hehehe bo mam juz co do tych siewek konkretne plany a śmiesznie by było, hdyby się okazało, że przepikowałam chwaściory

Ja na razie tnę nożycami takimi jak do bukszpanów ale w przyszłym roku szkoda mi będzie bo mam nowe i musze wymyślić nowy patent. Chyba najwygodniej piłą elektryczną lub spalinową
____________________
eVka 15:41, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewa przyszedl Kuba do Jakuba teraz ja bede sie wzorowac na tobie i twoich pomyslach i poradach ❤

Oj Kasiu, Kasiu, po prostu pomagamy sobie wzajemnie raz jedna drugiej a potem druga pierwszej
____________________
Makusia 15:52, 12 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
effka napisał(a)

No chyba sieją, wstawię fotki, mam nadzieję, że się nie okaże że to chwasty hehehe bo mam juz co do tych siewek konkretne plany a śmiesznie by było, hdyby się okazało, że przepikowałam chwaściory

Ja na razie tnę nożycami takimi jak do bukszpanów ale w przyszłym roku szkoda mi będzie bo mam nowe i musze wymyślić nowy patent. Chyba najwygodniej piłą elektryczną lub spalinową


O matko rozbawiłaś mnie okrutnie Pikowanie chwastów W sumie, to ja byłabym do tego zdolna na pewno

Mówisz, że kolejny zakup, to piła łańcuchowa? Zaczeło sie od kosiarki, a mam już: wertykulator, rozdrabniacz do gałęzi, akumulatorowe nożyce, dmuchawo-odkurzacz, myjki ciśnieniowe x2, podkaszarkę. Teraz piła jeszcze
Szopki ogrodnika potrzebuję na te skarby
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
eVka 18:44, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Makusia napisał(a)


O matko rozbawiłaś mnie okrutnie Pikowanie chwastów W sumie, to ja byłabym do tego zdolna na pewno

Mówisz, że kolejny zakup, to piła łańcuchowa? Zaczeło sie od kosiarki, a mam już: wertykulator, rozdrabniacz do gałęzi, akumulatorowe nożyce, dmuchawo-odkurzacz, myjki ciśnieniowe x2, podkaszarkę. Teraz piła jeszcze
Szopki ogrodnika potrzebuję na te skarby

Nooo, nie ma co się śmiać, pikowanie chwastów to wyższy level ogrodnictwa

A oto moje siewki rozplenicowe?



Wyglądają jak mini Hameln

A co do kolekcjonerstwa sprzętowego, bardzo lubię i uprawiam na szczęście mam wielki garaż z mnóstwem miejsca na dziwne rzeczy
____________________
eVka 18:47, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
I moje nowe jeżówki Virgin Bardzo ładne sadzonki przyszły


____________________
Dominika11 18:55, 12 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Makusia napisał(a)

A macie jakiś patent na ścinanie traw na wiosnę? Podkaszarka na żyłkę nie daje rady.
ja pierwszy raz będę próbować piłką, na razie taką ręczną
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Wiolka5_7 19:00, 12 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
effka napisał(a)
I moje nowe jeżówki Virgin Bardzo ładne sadzonki przyszły



No piękne sadzonki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 20:13, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
ja pierwszy raz będę próbować piłką, na razie taką ręczną

Sobie baby trawki posadziły to teraz muszą ciężkie sprzęty uruchamiać
____________________
eVka 20:16, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

No piękne sadzonki

Jestem z nich bardzo zadowolona śliczne kwiatki.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies