Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

iwka 12:18, 12 wrz 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)

Super, fajnie, że ten miskant stał się tak popularny bo jest wart sadzenia go w ogrodach. Chcesz trawiastą rabatę a może jeszcze pomiędzy rozplecnice wsadź rozchodniki Twoje z zeszłego roku rosną u mnie wspaniale!


ja sama nie wiem czego chcę, miałam trochę przerwy w ogrodniczkowaniu i chyba mi się przewróciło w głowie jednego jestem pewna, trawy będą podstawą a reszta wyjdzie w praniu

Rozchodniki miały przykazane, żeby wstydu nie przyniosły
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
eVka 13:44, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)


ja sama nie wiem czego chcę, miałam trochę przerwy w ogrodniczkowaniu i chyba mi się przewróciło w głowie jednego jestem pewna, trawy będą podstawą a reszta wyjdzie w praniu

Rozchodniki miały przykazane, żeby wstydu nie przyniosły

Hehe, tak to bywa w ogrodniczkowaniu, dobrze, że chociaż traw jesteś pewna. Ja czasami mam ochotę wszystko do góry nogami wywrócić , więc wiesz to normalka hehe

Rozchodniki posłuszne
____________________
mrokasia 14:36, 12 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Siewek rozplenic to i ja mam sporo, cześć nawet mi zakwitła . I też się cieszę, będzie gdzie wiosną przesadzać.
Mówisz, że miskanty też potrafią się rozsiać? To muszę przepatrzeć okolice mojego Yaku Jima. Choć on mi tak urósł, że absolutnie muszę go wiosną podzielić na 4 przynajmniej więc i tak będę miała nowe sadzonki.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 15:06, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Siewek rozplenic to i ja mam sporo, cześć nawet mi zakwitła . I też się cieszę, będzie gdzie wiosną przesadzać.
Mówisz, że miskanty też potrafią się rozsiać? To muszę przepatrzeć okolice mojego Yaku Jima. Choć on mi tak urósł, że absolutnie muszę go wiosną podzielić na 4 przynajmniej więc i tak będę miała nowe sadzonki.

Też będe dzielić miskanty, az się boję, bo chyba siekiery będę musiała użyć...
____________________
mrokasia 15:08, 12 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
effka napisał(a)

Też będe dzielić miskanty, az się boję, bo chyba siekiery będę musiała użyć...


Nie chyba a na pewno! Ja już raz dzieliłam. EM sie śmiał jak mówiłam o siekierze a potem szybciutko po nią poszedł do garażu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 15:11, 12 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Piła spalinowa też daje radę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 15:19, 12 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Anda napisał(a)
Piła spalinowa też daje radę


Ooo, dobrze wiedzieć! Dzięki Ewo .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 15:22, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Nie chyba a na pewno! Ja już raz dzieliłam. EM sie śmiał jak mówiłam o siekierze a potem szybciutko po nią poszedł do garażu.

O mamooo, to już zapowiem bratu, który lubi takie dziwne roboty, że na wiosnę ma naostrzyć siekierkę
____________________
eVka 15:22, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)
Piła spalinowa też daje radę

Mam! Dzięki
____________________
Makusia 15:34, 12 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kurcze serio rozplenice się sieją???? Ja w tym roku widzę tylko milion malusich rozchodników. Tez w szoku byłam skąd to się wzięło, myślałam, ze ukorzeniać trzeba.

A macie jakiś patent na ścinanie traw na wiosnę? Podkaszarka na żyłkę nie daje rady.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies