Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 19:34, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale pięknie roslinki się rozrosły
Memory boskie !

Widzę,że wena na ogród wróciła


Rozrosło się wszystko cudnie Pogoda piękna to i wena w końcu wróciła Cieszy mnie to bardzo bo nie lubię bezczynności w ogrodzie
Dziękuję Wiolu
____________________
mrokasia 20:50, 11 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Oooo, dawna (chciałam najpierw napisać "stara" ) Effcia wróciła .
Wszystkie trawki Ci super rosną. Memory zagości i u mnie, nareszcie mam na nie miejsce . A liatry mi się w jednym miejscu wysiały, całkiem spore już są .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 20:57, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Oooo, dawna (chciałam najpierw napisać "stara" ) Effcia wróciła .
Wszystkie trawki Ci super rosną. Memory zagości i u mnie, nareszcie mam na nie miejsce . A liatry mi się w jednym miejscu wysiały, całkiem spore już są .

Hehe Kasia, masz rację stara rąbnieta ogrodowo Effka is back!!! Bójcie się bo robię kolejne zamówienie
Dziękuję, trawki olbrzymiaste, super przesłaniają ogród od sąsiadów Właśnie u mnie mini literki też są, na początku nie wiedziałam co to, wczoraj się skapnełam że to liatry Fajne takie gratiski

Buziaki!
____________________
Magleska 21:35, 11 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Macham nadrobiłam szalona Kobieto piękniutko u Ciebie
I daj mi trochę powera ,bo swojego nie mogę odnaleźć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 21:39, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Macham nadrobiłam szalona Kobieto piękniutko u Ciebie
I daj mi trochę powera ,bo swojego nie mogę odnaleźć

Macham Madziu! Dzięki dzięki
Power to dopiero od wczoraj, wcześniej było nuuuudno i leniwie. Ale jak już włączyłam przycisk POWER, nie zamierzam odpuścić
Dzielę się energią Musisz dojść do siebie po wakacjach a znając Ciebie to będzie to lada moment
____________________
Iwonka 21:41, 11 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
No i widzisz Kasia co tym nawiasem narobiłaś Przeczytałam, że stara Effcia wróciła
Czytam raport nasadzeń i widzę, że ogrodowy terminatorek długo na tym leżaku nie uleżał Stan doniczek = 0 no uwielbiam i mam tak samo
Z jeżówką pod Kiku będzie i ładnie i bezpiecznie. Septemberki po rabatach - jestem ciekawa jak zagrają. Ja Honorine jobert z rozplenicami wymieszałam i wzdycham bo mi się podoba.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 21:42, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Silberspinne na dobranoc


____________________
eVka 21:47, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
No i widzisz Kasia co tym nawiasem narobiłaś Przeczytałam, że stara Effcia wróciła
Czytam raport nasadzeń i widzę, że ogrodowy terminatorek długo na tym leżaku nie uleżał Stan doniczek = 0 no uwielbiam i mam tak samo
Z jeżówką pod Kiku będzie i ładnie i bezpiecznie. Septemberki po rabatach - jestem ciekawa jak zagrają. Ja Honorine jobert z rozplenicami wymieszałam i wzdycham bo mi się podoba.

Ehehe, dzisiaj zaległam z eMkiem na lezaczkach, po czym stwierdziłam, że koniec leniuchowania, czas na sadzenie! I tak mi zeszło parę godzin
Jeżówki pod Kiku wyglądają zjawiskowo, bardzo mi się podobają, czekam jeszcze na Magnus i Doubledecker, będzie gęsto kolorowo, wesoło bo ta rabata z Kiku zielona.
Septemberki trafiły na rodkowo-jodłową przy wjeździe i na rodkową wjazdową przy hakonkach Albostriatach. Mam nadzieję, że tam zagrają i będą dobrze rosnąć. Zawilce plus rozplenice, to świetny duet! Nie wpadłabym na niego.
____________________
Iwonka 21:50, 11 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
effka napisał(a)
Silberspinne na dobranoc




Dziękuję za dobranockę, faaajna ta bajka
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 21:55, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)


Dziękuję za dobranockę, faaajna ta bajka

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies