Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Zana 22:00, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewcia, ostatnie fotki u Ciebie jedynie przeleciałam, jesień masz przepiękną. Jest się czym upajać leżąc błogo na leżaczku w jesiennym słoneczku. Przylukałam, że okiennice niebieskie założone, super wyglądają. I powiem Ci, że chyba dobrze, że nie są czerwone, jak pierwotnie planowałaś. I nowe rabatki szalona kobieto planujesz. Tzw. paplaninki to już chyba nie nadrobię, dwa miesiące absencji na forum to jak wpaść w czarną dziurę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
eVka 08:46, 11 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Ewcia, ostatnie fotki u Ciebie jedynie przeleciałam, jesień masz przepiękną. Jest się czym upajać leżąc błogo na leżaczku w jesiennym słoneczku. Przylukałam, że okiennice niebieskie założone, super wyglądają. I powiem Ci, że chyba dobrze, że nie są czerwone, jak pierwotnie planowałaś. I nowe rabatki szalona kobieto planujesz. Tzw. paplaninki to już chyba nie nadrobię, dwa miesiące absencji na forum to jak wpaść w czarną dziurę.


Anulka, super że wpadłaś na me włości Dzięuję Ci za miłe słowa.
Powiem Ci, że już doczekac się nie mogę ciepłego i słonecznego weekendu A to już jutro! Kocham słońce jesienne

Okiennice - bardzo dobrze, że padło na ten niebieski kolor, wyglądają naprawdę dobrze na garażu, rzeczywiście czerwień by zupełnie nie pasowała do mojego ogrodu... Jednak człek intuicję ma a i wy byłyście bardzo pomocne w wyborze koloru
Drzwi wejściowe do domu i dwie pary garażowych też chcę przemalować na ten kolor. Może rodziców też uda mi się namówić na taki kolor drzwi Byłoby fajnie!

Rabatki to już chyba przyszły rok, w tym nie ma co sadzić, tylko róże.

Oj dwa miesiące nieobecności na O. to wieczność, ja często wysiadam z forum koło stycznia i wracam na wiosnę, jakoś zima mnie nie nastraja ogrodowo, to potem nawet nie próbuję nadrobić tylko lecę aktualnościami

Buziaki!!!
____________________
Toszka 11:29, 11 paź 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
effka napisał(a)
Toszko, ile Fostaru na l trzeba dać dla tej magnolii, z instrukcją ciężko bo tam na hekary są dawki.
Może zajrzysz akurat do mnie


Dawka rozkminiona była u Mrokasi
Ostatnie dwa dni byłam w niedoczasie zupełnym....
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
eVka 11:40, 11 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Toszka napisał(a)


Dawka rozkminiona była u Mrokasi
Ostatnie dwa dni byłam w niedoczasie zupełnym....

Tak, tak, wszystko klar! Dzięki
____________________
eVka 11:49, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sobotnie ławeczkowe kadry


Słońce jest niesamowite dzisiaj
____________________
eVka 13:04, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Green Pillar zaczyna się pięknie przebarwiać Właśnie to stanowi dla mnie jest przewagę liściastych nad iglastymi

____________________
eVka 13:22, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kanny po przymrozku ścieło ale i tak jest cudnie
Muszę je dzisiaj wykopać.

____________________
eVka 18:24, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wieczorne fotki Memory, jego liście płoną na złoto



A tu kwiatostany już puchate jak wata cukrowa



Naprawdę wyjątkowy Miskant, wszystkie inne w moim ogrodzie żywo zielone a on taki pokaż barw daje
____________________
Wiolka5_7 19:53, 12 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20627
Przepięknie Effcia u Ciebie ! Memory boskie ! moje coś w tyle zostały ,bo całe zielone
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 19:55, 12 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jakie pióropusze!!!
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies