Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Magleska 19:59, 12 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Ewa ale piękna jesień u Ciebie ślicznie masz ….wracam się jeszcze raz oglądać

a jak tam placyk ogniskowy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 20:18, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Przepięknie Effcia u Ciebie ! Memory boskie ! moje coś w tyle zostały ,bo całe zielone

Dziękuję Wiolu No coś Ty, u Ciebie jeszcze zielone? Ciekawe.
____________________
eVka 20:18, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Jakie pióropusze!!!

Pióropusze z daleka wyglądaja jak obłoczki nad rabatami, dosłownie jakby wisiały nad ogrodem
____________________
eVka 20:22, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa ale piękna jesień u Ciebie ślicznie masz ….wracam się jeszcze raz oglądać

a jak tam placyk ogniskowy

Magda, dzięki kochana Cudna ciepła jesień Jutro kolejny cudny dzień!

A placyk dziś był plewiony z chwastów, jutro będzie wyrównany i wybierzemy nadmiar ziemi. A w przyszłym tygodniu ma być kora kamienna i będzie gotowy
Wczoraj ognicho było, to mega fajna sprawa. Posiedzielismy ze znajomymi do późnej nocy

Buziaki!
____________________
Kasiolaaa 20:54, 12 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
memory a te drugie trawy wysokie jak sie nazywaly paleniskp super ogolnie przepieknie masz kochana
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 20:57, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A propos placyku ogniskowego będę musiała jeszcze go trochę powiększyć tak o pół metra z obu stron, żeby zmieścić siedziska.

Iiiii eMek dzisiaj stwierdził, że chce jeszcze jedno drzewo z kulistą koroną (zazdrości sąsiadom robini akacjowej ) i wymyślił, że przedłużymy rabatę z mini oczkiem i na jej końcu posadziły coś kulistego Jedziemy szukać po szkołach!!! JUPIII

To ta rabata po prawo



I tu na lewo, przedłużenie tam gdzie leżaki i jeszcze kawałek dalej

____________________
eVka 20:59, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
memory a te drugie trawy wysokie jak sie nazywaly paleniskp super ogolnie przepieknie masz kochana

Te wysokie zielone to Silberspinne

____________________
eVka 21:06, 12 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dzisiaj pracowity dzionek miałam, mimo chorych zatok (przecież nie będę leżeć) ) wyplewilam całe mega zachwaszczone przedpłocie, muszę sypnąć tam ze 20 worków kory sredniej grubości, bo ta drobna przekompostowaną z zeszłego roku rozłożyła się prawie w całości.
Posadziłam 2.5 kg cebul tulipanów Mystic Van Ejk, mąż dokupil jeszcze w B., jutro je dosadzimy.

Wyplewiony placyk, podlane deszczówką rabaty pod swierkiem i jodłą oraz rodki pod sosnami, dostają dużo mniej wody z opadów i muszę je dolewać. Tarasy i chodniki wyzamiatane. Rano skończę szykować placyk ogniskowy pod kamienie i kolejni goście mogą wpadać Nie ma nudy!
____________________
zszywka 21:26, 12 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Przytuptałam zobaczyłam i ochy i achy zostawiam ten Memory to takie słoneczko wśród zieleni i brązów wszechobecnych

U mnie też dziś pracowicie, nie wszystko posadzone bo walczyłam z grabami i poprawiałam świerki. Zostało mi 50 tulipanów z B. I siatka nn od cioci bo mi przywiozła, reszta w ziemi ładnie czeka do wiosny pomysł z paleniskiem super, też chciałam coś pokombinować bo mój grill taki średnio na jeża z wyglądu i bardzo mały przy tym. Coś pomyśle
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Wiolka5_7 21:29, 12 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20627
effka napisał(a)

Dziękuję Wiolu No coś Ty, u Ciebie jeszcze zielone? Ciekawe.


No może pare listków od dołu
Widzę,że też popracowałaś grzechem byłoby nie ,w taką pogodę

Emek widzę,że dojrzewa ogrodowo,super !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies