Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony zielonym pogania :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zielonym pogania :)

Makusia 09:55, 19 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Już za połową stycznia, więc życzenia na Nowy Rok już chyba nieco spóźnione, ale życzę energii, siły i wiosny nie takiej mokrej jak w 2017
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Krakus 12:08, 19 sty 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
wpadłem podziękować za życzenie i zostawić swoje...
Wszystkiego dobrego...zdrowia...energii i szybkiej Wiosny...tanich roślin...0 szkodników i ogólnie ogrodowego Raju

Pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry...
DorKa 15:17, 22 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Helloł, jest tu kto ? Prognozy długoterminowe dają nadzieję,że zima już nie nadejdzie. Pobudka
____________________
Dorka Zakręcony ogród
kasiab 10:07, 19 lut 2018


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Hej dawno się nie odzywałam.... Jakie plany na ten rok? Szykują się ogrodowe rewolucje?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Magleska 18:50, 24 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
macham
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
07:38, 20 mar 2018
Asia budzimy się
Lulilaj 09:29, 30 mar 2018


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Witajcie Kochani

Wpadłam, żeby złożyć Wam wszystkim, odwiedzającym i podglądającym, znanym i nie, cieplutkie i serdeczne życzenia Świąteczne

Niestety ostatnio forum i ogród musiały ustąpić miejsca innym sprawom (zresztą jak to w życiu bywa). W związku z czym z wiosennych planów nici ale za to mam nadzieję na łaskawszą jesień

Z nowości: rabata kwaśno-zasadowa dalej w proszku jeśli chodzi o plany nasadzeń. Za to ławeczka już jest. Może do jesieni uda nam się zrobić ścieżkę.

Nieśmiało przymierzamy się do tarasu. Mam nadzieję, że dzięki temu (w końcu złapię docelowy wymiar) uda się obsadzić chociaż tę rabatę pod kuchennym oknem (dla przypomnienia stożek bukszpanowy, coś na pniu, hortki, trawy).

DoRka pędzisz jak burza. Podglądam sobie po cichutku jak mam chwilkę Muszę przyznać, że dzięki Tobie zima przeleciała mi między palcami, nawet nie wiem kiedy (choć jeszcze trochę śniegu mam za oknem )

kasiab rewolucji nie będzie. Na razie
Miałam plany co do części warzywnej, czyli wyrównanie skarpy, skrzynie itp. Ale to przekładamy na rok następny. Jak się uda to chciałabym do jesieni zaplanować kwasno-zasadową.

Magleska odmachuje i trzymam kciuki za zmiany w Twoim ogrodzie. Ale z tego co kukałam z taką pomocą będzie cudnie

MonikA powolutku się budzę, choć pogoda za oknem dalej senna
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
DorKa 12:02, 30 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Cieszę się ,że pomogłam przetrwać ten ciężki okres Polecam się na przyszłość. Tobie też życzę spokojnych i radosnych Świąt i realizacji wszystkich planów ( nie tylko ogrodowych )
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Makusia 21:19, 30 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jest i Asia!
Dzień dobry!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Magleska 21:25, 30 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
fajnie ,że wróciłaś

pomalutku ,wtedy ,gdy przyjdzie dobry czas -zrobisz sobie ogród ....
są sprawy ważne i ważniejsze

Spokojnych Rodzinnych Świąt życzę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies