Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony zielonym pogania :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zielonym pogania :)

benia9185 11:47, 07 gru 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Przyszłam pomachać i dużo serdeczności przesyłam juz przed świątecznie,bo czasowo kiepsko stoje i rzadko tu zaglądam ,a ogrodowisko tylko obrazkowo przegladam no i czekam wiosny jak zmiłowania,bo jakas otepiała jestem o tej porze roku Oby do Świat przeszło,bo zawalic nie moge ,gościów mam sporo
____________________
Póki życie trwa...
DorKa 14:13, 07 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Cześć Asiu, ja też macham za wczasu bo nie wiem jak to teraz będzie z wpadaniem na O. Przeżyć okres świąteczny a potem juz z górki do wiosny i dnia przybędzie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Lulilaj 13:23, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
effka napisał(a)
Ale zimaaaa, mi totalnie nic się ostatnio nie chce. RATUNKUUU


W piątek mieliśmy piękną słoneczną jesień, w sobotę zimę na całego. W dodatku śnieg był ciężki i mokry, znowu otrzepywałam tuje żeby ich nie połamało
Wczoraj już nie padał za to wyszło słonko i było cuuudnieee

Dziś wieje okropnie . * stopni na plusie i już po śniegu... To się nazywa zwrot akcji
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 13:24, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Asia, witam Cię serdecznie u Ciebie Podziwiam za ogrom pracy, który włożyłaś. Naprawdę!! Robi się pięknie u Ciebie! Widoków za płotem zazdroszczę. A co do planowania, nie pomogę, sama korzystam z pomocy życzliwych dziewczyn A Asię Makadamię też chyba zaproszę jeszcze raz do mojego ogrodu, żeby mi tak ładnie poplanowała rabatę sosnową przed domem, jak Tobie pięknie rozpisała teren. Dziewczyna ma talent. I dużo życzliwości


Witaj u mnie Dziękuję za miłe słowa, choć ogrom pracy dopiero przede mną To prawda. Asia na prawdę ma talent, a do tego dużo cierpliwości
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 13:25, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Magleska napisał(a)
Bardzo ładna ta łazienka ja lubię czarny ,szary i ogólnie takie neutralne kolory tylko pewnie wszystko widać na takiej podłodze
Zima piękna u mnie roztopy i deszcz pada ..... najgorzej będzie jak to w nocy zmrozi .....

Mi też się podoba ale utrzymanie czystości to koszmar. Drugi raz bym w to nie poszła
Mimo wszystko lubię taką śnieżną zimę... przez jeden dzień
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 13:27, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
mrokasia napisał(a)


O mamo, zima pełną gębą .
U mnie nie może się zdecydować - raz śnieg, raz śnieg z deszczem a raz deszcz... W każdym razie mokro .


Dzisiaj mam już jesień Do tego halny taki, że głowę urywa i niezłe bajoro przez domem
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 13:29, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
benia9185 Dorka dziękuję dziewczyny za pamięć. U mnie teraz czasowo też kiepsko. Już tylko dwa tygodnie do Świąt a ja z robotą w proszku...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 10:22, 16 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Grzybki stoja i czekają, a ja się bawię
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 11:35, 16 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sama zrobiłaś ten stroik? Pięęękny!!!
____________________
Lulilaj 13:25, 16 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
effka napisał(a)
Sama zrobiłaś ten stroik? Pięęękny!!!

Dzięki Ewa robiony własnoręcznie.
Właśnie skończyłam lepić uszka...czuć Święta
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies