Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony zielonym pogania :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony zielonym pogania :)

Lulilaj 15:48, 27 wrz 2018


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
effka napisał(a)
Bjutiful Rozplenice za rok będą niesamowite, już czarują! Z przodu masz seslerię jesienną?

Mają niesamowity urok . Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Nie spodziewalam sie ze tak urosną tym bardziej ze sadzonki dzielilam na 2
Tak z przodu jest sesleria. Ją też dzieliłam. A właśnie, mam pytanko: jak powinnam zadbać o te trawy przed zimą?scina się je czy zostawia i wiąże?
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Krakus 08:37, 28 wrz 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
no rozplenice fajne są...widze tylko że blisko siebie posadziłas a po dwóch latach straszne potwory rosną jęsli masz odmianę Helmen. Wiadomo jak urośnie zawsze można przesadzić
____________________
Zielonym do góry...
DorKa 12:24, 28 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
ale ładnie Ci wyszła ta rabata Hamelny zjedzą niebawem resztę to fakt ale zawsze można przesadzić i w międzyczasie podzielić
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 21:29, 19 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380

Bardzo bardzo gratuluję malutkiej ogrodniczki

i pięknie Ci wyszła ta rabatka podokienna
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
22:00, 05 lis 2018
Witaj Piękna rabata wyszła.
Mała ogrodniczka niech zdrowo rośnie
Lulilaj 14:40, 24 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Dziekujemy Kochani za gratulacje i życzenia dla malutkiej w sumie już nie takiej malutkiej wpadłam aby w ten blogoslawiony czas życzyć Wam pokoju w sercach, życzliwych ludzi obok i wiele miłości a w nowym roku spełnienia wszystkich planów szczególnie tych ogrodowych Wesołych Świąt
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 14:41, 24 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Gabi1110 napisał(a)
Witaj Piękna rabata wyszła.
Mała ogrodniczka niech zdrowo rośnie


Dziękuję za odwiedziny podgladnęłam szybciutki oj dzieje się u Ciebie dzieje zapowiada się super
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
makadamia 11:23, 09 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Cześć Asiu, Anula zareklamowała Twój murek oporowy na skarpie i przyszłam się przywitać.
Co u Ciebie słychać ogrodowo? Jakieś plany na ten rok? Jakieś wnioski z poprzedniego roku? Sprawdza się ten murek?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Lulilaj 15:33, 15 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Cześć Asieńko
O jak miło, że murek się podoba muszę przekazać głównemu wykonawcy to może będzie jeszcze chętniej pomagał.
Jak na razie murek sie sprawdza i jest moim ulubionym miejscem. Jako że innego na razie brak,hihihi.

Ogrodowe plany są...jak co roku ambitne. Zobaczymy tylko co z nich wyjdzie. Wiec:
1. Przenoszę warzywniak na tył domu za wiatę. Robimy podniesione grzadki.
2. Odchwaszczam 2 rabaty,które teraz okropnie straszą. Tamten rok mi uciekł ale ten muszę na maksa wykorzystać.
3. Obsadzam te odchwaszczone rabaty i tu ogromna prosba do Was dobre forumowe duszki bo mnie ogarneło projektowe zaciemnienienawet Mikolaj chciał pomóc i przyniósł pod choinkę mój upragniony katalog roślin ale co z tego jak w mojej głowie pustka... dobrze że jeszcze nie grzechocze

Wszystkie chciejstwa się wymieszały i już nie wiem co do czego,na jakie stanowisko itp. Może któraś się ulituje i wspomoże?

Co do wniosków to jeden szczególnie się wybija mus wziąć się do roboty
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
abiko 15:37, 15 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Tak patrzę na tą twoją pułapkę na ćmę, masz ją powieszoną stanowczo za nisko. Tak na 1,2 m przynajmniej daj. I ona pokaże ci bardziej, że masz problem. Na łapanie panienek bardziej przyda Ci się lejkowa.
pozdrawiam szczęśliwą mamę
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies